Akcija

CANYON headset OnRun 11 Sport Wireless charge Red
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON headset OnRun 11 Sport Wireless charge Red
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
|---|---|
| Promjer Zvučnika | 6 mm |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 7.5 hr |
|---|---|
| Punjenje Baterije | <li>Max 2 hr |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Ulazni Napon | DC 5 V |
| Nazivna Težina | 87.6 g |
|---|
| Spoljašnja Boja | Red |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015893 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset OnRun 11 Sport Wireless charge Red |
| Marketinški Naziv Modela | OnRun 11 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Šifra proizvoda | CNS-TWS11R |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




