Akcija

CANYON headset OnRiff 4 Pink
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
CANYON headset OnRiff 4 Pink
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired and Wireless |
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Audio Reprodukcija | <li>Max 50 hr |
|---|---|
| Format Mikrofona | Built In |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 500 mAh |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1350 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x1950 mm |
| Dubina (mm) | 79 mm |
| Nazivna Težina | 0.163 kg |
| Širina (mm) | 161 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Spoljašnja Boja | Pink |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485015886 |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CNS-CBTHS4P |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




