
Kratki opis
CANYON H-65, GAN 65W charger Input: 100V-240V Output: 5.0V3.0A /9.0V3.0A /12.0V-3.0A/ 15.0V-3.0A /20.0V3.25A , Eu plug, Over- Voltage , over-heated, over-current and short circuit protection Compliant with CE RoHs,ERP. Size: 53*53*29mm, 110g, Whit
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 34,90 KM
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON H-65, GAN 65W charger Input: 100V-240V Output: 5.0V3.0A /9.0V3.0A /12.0V-3.0A/ 15.0V-3.0A /20.0V3.25A , Eu plug, Over- Voltage , over-heated, over-current and short circuit protection Compliant with CE RoHs,ERP. Size: 53*53*29mm, 110g, Whit
Opis proizvoda
Wall charger H – 65
Using innovative GaN technology, this wall charger provides up to 65W of power for any compatible device with a USB-C cable. Power Delivery protocol ensure maximum charging speed. In addition, the adapter is protected from short circuit, overcurrent, overheating and overvoltage. Ideal for travel, home or office, you’ll be able to charge your MacBook, iPhone, iPad, iPod, Android or any other USB-C devices, with a single powerful charger. A convenient device, safe for your gadgets!
Features:
- GaN 65W PD fast charger;
- USB-C port for charging
- Input: AC100-240 V
- Output: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V3.0A, 15.0V/3.0A, 20.0V/3.25A, 65W Max.
- All types of protection
- Compatibility: most smartphones, mobile phones, tablets, GPS, cameras, MP3, MP4, PDA, etc.



Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5/9/12/15/20 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 920x2130x1200 mm |
|---|---|
| Dubina (mm) | 53 mm |
| Nazivna Težina | 0.11 kg |
| Širina (mm) | 53 mm |
| Težina Kartona (kg) | 7.15 kg |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE RoHs |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485008703 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger H 65 GaN PD 65W White |
| Marketinški Naziv Modela | H 65 |
| Nazivna Struja | 3.25 A |
| Šifra proizvoda | CND-CHA65W01 |
Wall charger H – 65
Using innovative GaN technology, this wall charger provides up to 65W of power for any compatible device with a USB-C cable. Power Delivery protocol ensure maximum charging speed. In addition, the adapter is protected from short circuit, overcurrent, overheating and overvoltage. Ideal for travel, home or office, you’ll be able to charge your MacBook, iPhone, iPad, iPod, Android or any other USB-C devices, with a single powerful charger. A convenient device, safe for your gadgets!
Features:
- GaN 65W PD fast charger;
- USB-C port for charging
- Input: AC100-240 V
- Output: 5.0V/3.0A, 9.0V/3.0A, 12.0V3.0A, 15.0V/3.0A, 20.0V/3.25A, 65W Max.
- All types of protection
- Compatibility: most smartphones, mobile phones, tablets, GPS, cameras, MP3, MP4, PDA, etc.



Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










