
CANYON GP-W3 2.4G Wireless Controller with built-in 600mah battery 1M Type-C charging cable 6 axis
- Šifra
- CND-GPW3
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON GP-W3 2.4G Wireless Controller with built-in 600mah battery 1M Type-C charging cable 6 axis
- Šifra
- CND-GPW3
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON GP-W3, 2.4G Wireless Controller with built-in 600mah battery, 1M Type-C charging cable ,6 axis motion sensor support nintendo switch ,android,PC X-input/D-input,ps3,normal size dongle,black
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON GP-W3, 2.4G Wireless Controller with built-in 600mah battery, 1M Type-C charging cable ,6 axis motion sensor support nintendo switch ,android,PC X-input/D-input,ps3,normal size dongle,black
/ Opis
Opis proizvoda
Wireless Gamepad 4-in-1
More options for moving around your favorite games! This wireless gamepad is compatible with the most popular game consoles, including the Nintendo Switch. 16 buttons with impressive individual backlight makes it easy to customize the gadget to the specifics of your favorite game, and the absence of a wire and haptic response will deliver a complete immersion into its atmosphere. The ergonomic shape of the case and the arrangement of buttons make the gameplay very comfortable. The maximum distance from the console is 10 meters, which will allow you to sit conveniently in any room. Play tirelessly!
Features:
- 2.4 GHz Wireless connection
- Individual button backlight
- 16 buttons
- 2 embedded vibration motors for haptic feedback
- Motion sensor (Nintendo switch)
- High capacity battery: 600 mAh
- Charging via Type C port
- Compatibility: Nintendo Switch / Android / PC / PS3
- Plug-and-play




/ Detalji
Specifikacije
| Form Faktor | Standard |
|---|
| Interfejs | RF |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | Built In |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 600 mAh |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1260 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x2000 mm |
| Dužina Kabela | 1 m |
| Težina Kartona (kg) | 8.78 kg |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485006389 |
| Komercijalni Naziv | CANYON gamepad GP W3 Android/Nintendo/PC/PS3 Wireless Black |
| Marketinški Naziv Modela | GP W3 |
| Tip Uređaja | Gamepad |
| Šifra proizvoda | CND-GPW3 |
Wireless Gamepad 4-in-1
More options for moving around your favorite games! This wireless gamepad is compatible with the most popular game consoles, including the Nintendo Switch. 16 buttons with impressive individual backlight makes it easy to customize the gadget to the specifics of your favorite game, and the absence of a wire and haptic response will deliver a complete immersion into its atmosphere. The ergonomic shape of the case and the arrangement of buttons make the gameplay very comfortable. The maximum distance from the console is 10 meters, which will allow you to sit conveniently in any room. Play tirelessly!
Features:
- 2.4 GHz Wireless connection
- Individual button backlight
- 16 buttons
- 2 embedded vibration motors for haptic feedback
- Motion sensor (Nintendo switch)
- High capacity battery: 600 mAh
- Charging via Type C port
- Compatibility: Nintendo Switch / Android / PC / PS3
- Plug-and-play




Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










