
Kratki opis
Canyon 105keys gaming keyboard,with 2.4G+ Bluetooth mode, battery 2000mAh, RGB backlight 3 types and 7 colors, size:407*119*19mm, PVC cable 1.8M , Black,weight:556+/-10g
- Bežična i Bluetooth povezivost za potpunu slobodu pokreta
- RGB pozadinsko osvjetljenje u 7 boja za jedinstven gaming ambijent
- Snažna baterija od 2000mAh za dugotrajno korištenje bez prekida
- Kompatibilna s više uređaja i jednostavna za podešavanje
Ograničene zalihe - 6 komada
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
57,50 KM4200KM
−27%Ušteda 16 KM
Najniža cijena u 30 dana · 53,50 KM
Cijena uključuje PDV
1
Ograničene zalihe - 6 komada
Dostava:
10 KM
Isporuka:
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Canyon 105keys gaming keyboard,with 2.4G+ Bluetooth mode, battery 2000mAh, RGB backlight 3 types and 7 colors, size:407*119*19mm, PVC cable 1.8M , Black,weight:556+/-10g
- Bežična i Bluetooth povezivost za potpunu slobodu pokreta
- RGB pozadinsko osvjetljenje u 7 boja za jedinstven gaming ambijent
- Snažna baterija od 2000mAh za dugotrajno korištenje bez prekida
- Kompatibilna s više uređaja i jednostavna za podešavanje
Specifikacije
| Form Faktor | Full Size |
|---|
| Interfejs | USB/Bluetooth/RF |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
| Količina Uključenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | Built In |
| Potrebna Količina Baterija | 1 |
| Tehnologija Baterije | Lithium Polymer |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 994x1080x1458 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 994x1080x2150 mm |
| Dubina (mm) | 119 mm |
| Dužina Kabela | 1.8 m |
| Nazivna Težina | 0.556 kg |
| Širina (mm) | 407 mm |
| Visina (mm) | 19 mm |
| Spoljašnja Boja | Red |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Broj Tipki | 109 |
| EAN Kod | 5291485018023 |
| Tip Tipki | Mechanical |
| Šifra proizvoda | CND-SKBW2 |
Form Faktor
Full Size
Interfejs
USB/Bluetooth/RF
Tehnologija Povezivanja
Wireless
Količina Uključenih Baterija
1
Podržane Klasifikacije Tipova Baterije
Built In
Potrebna Količina Baterija
1
Tehnologija Baterije
Lithium Polymer
Dimenzije Palete (Avio) (cm)
994x1080x1458 mm
Dimenzije Palete (Brodski) (cm)
994x1080x2150 mm
Dubina (mm)
119 mm
Dužina Kabela
1.8 m
Nazivna Težina
0.556 kg
Širina (mm)
407 mm
Visina (mm)
19 mm
Spoljašnja Boja
Red
Garancija
24 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Canyon
Broj Tipki
109
EAN Kod
5291485018023
Tip Tipki
Mechanical
Šifra proizvoda
CND-SKBW2
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
4200KM
CANYON Tastatura Mehanicka Gaming 105 Keys, Bluetooth/USB/2.4GHz, Full-Size, RGB
57,50 KM4200KM−27%↓ Ušteda 16 KM




