
CANYON Gaming Stolica Wave MCH02 - Mrežasta, Crno-Narandžasta, Ergonomska
- Šifra
- CNE-MCH02
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON Gaming Stolica Wave MCH02 - Mrežasta, Crno-Narandžasta, Ergonomska
- Šifra
- CNE-MCH02
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Gaming dodaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON gaming chair Wave MCH02 Mesh Black Orange
- Ergonomski dizajn sa mrežastim naslonom za optimalnu ventilaciju
- Robusna metalna konstrukcija sa nosivošću do 130kg
- Podesivi nasloni za ruke i višestruko podesiv naslon
- Kvalitetni točkići za glatko kretanje na svim površinama
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
275,00 KM24900KM
−9%Ušteda 26 KM
Cijena uključuje PDV
1
Trenutno nije dostupno
Dostava:
10 KM
Kratki opis
CANYON gaming chair Wave MCH02 Mesh Black Orange
- Ergonomski dizajn sa mrežastim naslonom za optimalnu ventilaciju
- Robusna metalna konstrukcija sa nosivošću do 130kg
- Podesivi nasloni za ruke i višestruko podesiv naslon
- Kvalitetni točkići za glatko kretanje na svim površinama
Specifikacije
| Maksimalna Prikladna Težina | 120 kg |
|---|---|
| Maksimalna Prikladna Visina | 150 mm |
| Minimalna Preporučena Visina | 175 mm |
| Materijal Kućišta | Fabric |
|---|---|
| Materijal Okvira | Plastic |
| Spoljašnja Boja | Black/Orange |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485016906 |
| Komercijalni Naziv | CANYON gaming chair Wave MCH02 Mesh Black Orange |
| Marketinški Naziv Modela | Wave MCH02 |
| Tip Stolice | Gaming |
| Šifra proizvoda | CNE-MCH02 |
Maksimalna Prikladna Težina
120 kg
Maksimalna Prikladna Visina
150 mm
Minimalna Preporučena Visina
175 mm
Materijal Kućišta
Fabric
Materijal Okvira
Plastic
Spoljašnja Boja
Black/Orange
Garancija
24 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Canyon
EAN Kod
5291485016906
Komercijalni Naziv
CANYON gaming chair Wave MCH02 Mesh Black Orange
Marketinški Naziv Modela
Wave MCH02
Tip Stolice
Gaming
Šifra proizvoda
CNE-MCH02
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...










