Akcija

CANYON Gaming Mouse CUTLASS max DPI 2400 RGB Wireless Black
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 27,50 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 5 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON Gaming Mouse CUTLASS max DPI 2400 RGB Wireless Black
| Rezolucija Pokreta | 2400 dpi |
|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1230 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x1950 mm |
| Dubina (mm) | 125 mm |
| Dužina Kabela | 0.8 m |
| Nazivna Težina | 80 g |
| Širina (mm) | 40 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018962 |
| Šifra proizvoda | CND-SGMW11B |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




