
Kratki opis
CANYON EP-3 Stereo earphones with microphone, Dark gray, cable length 1.2m, 21.5*12mm, 0.011kg
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON EP-3 Stereo earphones with microphone, Dark gray, cable length 1.2m, 21.5*12mm, 0.011kg
Opis proizvoda
CNE-CEP3DG Comfortable earphones with microphone
These stereo earphones with microphone are designed for your comfortable music experience. Deep bass driven sound will be appreciated even by sophisticated music lovers. Moreover, inline microphone allows using these earphones to talk on the go. 3 sizes of earbuds are included to fit ears of all sizes and ages. A decent choice for a savvy person.
Features:
• Driver diameter: 15mm
• Impedance: 32 Ohm
• Frequency range: 20-20000Hz
• Cable length: 1.2m
• Sensitivity: 100dB 1kHz
• 3 sizes of earbuds
• With microphone



Specifikacije
| Form Faktor | In Ear |
|---|
| Audio Interfejs | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|---|
| Tehnologija Povezivanja | Wired |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Earphones |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1150x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1900x1200 mm |
| Dubina (mm) | 21.5 mm |
| Dužina Kabela | 1.2 m |
| Širina (mm) | 12 mm |
| Težina Kartona (kg) | 6.68 kg |
| Spoljašnja Boja | Dark Gray |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485002893 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headphones EP 3 Mic 1.2m Dark Grey |
| Marketinški Naziv Modela | EP 3 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Šifra proizvoda | CNE-CEP3DG |
CNE-CEP3DG Comfortable earphones with microphone
These stereo earphones with microphone are designed for your comfortable music experience. Deep bass driven sound will be appreciated even by sophisticated music lovers. Moreover, inline microphone allows using these earphones to talk on the go. 3 sizes of earbuds are included to fit ears of all sizes and ages. A decent choice for a savvy person.
Features:
• Driver diameter: 15mm
• Impedance: 32 Ohm
• Frequency range: 20-20000Hz
• Cable length: 1.2m
• Sensitivity: 100dB 1kHz
• 3 sizes of earbuds
• With microphone



Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










