
Canyon Eksterni punjač PB-1001 10000 mAh, 18W PD, QC 3.0, Bežično punjenje 10W, Crni
- Šifra
- CNS-CPB1001B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodatna oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Canyon Eksterni punjač PB-1001 10000 mAh, 18W PD, QC 3.0, Bežično punjenje 10W, Crni
- Šifra
- CNS-CPB1001B
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Dodatna oprema
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON power bank PB-1001 10000 mAh PD 18W QC 3.0 Wireless 10W Black
- Kapacitet 10.000 mAh za višestruko punjenje uređaja
- Brzo punjenje uz Power Delivery 18W i Quick Charge 3.0
- Podržava bežično punjenje do 10W
- Kompaktan, moderan dizajn za svakodnevnu upotrebu
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 8 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON power bank PB-1001 10000 mAh PD 18W QC 3.0 Wireless 10W Black
- Kapacitet 10.000 mAh za višestruko punjenje uređaja
- Brzo punjenje uz Power Delivery 18W i Quick Charge 3.0
- Podržava bežično punjenje do 10W
- Kompaktan, moderan dizajn za svakodnevnu upotrebu
Opis proizvoda
Power Bank With Wireless Charging Function 10000 mAh PB-1001
This power bank can charge gadgets both via cable and wireless magnetic technology. The built-in wireless charging module is compatible with iPhone 12/13. Share battery power with friends, even if your gadgets have different connectors. In addition, you can charge the battery itself by connecting it to a power outlet via a USB-C or Lightning cable. The device supports Quick charge 3.0 and PD 18W charging protocols. The charging power is detected automatically, which helps avoid overheating the gadget and increases battery life. Battery capacity 10,000 mAh. The battery is equipped with an LED indicator to check the charge level easily. Less hassle and more functionality.
Features:
- 10 000 mAh capacity
- LED charge indicator
- Supports Quick Charge 3.0 and PD 18 W
- 6 levels of protection
- 2 inputs: USB-C + Lightning
- 2 outputs: USB-A + USB-C PD
- USB-C connector: works for input and output
- 10W Magsafe Wireless magnetic charging
- Wireless charging for iPhone 12/13
- Wired charging for iPhone and Android smartphones






Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 18 W |
|---|
| Podržana Tehnologija Ćelija Baterije | Lithium Polymer |
|---|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 10000 mAh |
| Izlazni Napon | DC 5 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Maksimalni Ulazni Napon | 9 V |
| Minimalni Ulazni Napon | 5 V |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2100x1200 mm |
|---|---|
| Dubina (mm) | 112.5 mm |
| Širina (mm) | 67 mm |
| Težina Kartona (kg) | 8.1 kg |
| Visina (mm) | 16.8 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485008406 |
| Komercijalni Naziv | CANYON power bank PB 1001 10000 mAh PD 18W QC 3.0 Wireless 10W Black |
| Marketinški Naziv Modela | PB 1001 |
| Šifra proizvoda | CNS-CPB1001B |
Power Bank With Wireless Charging Function 10000 mAh PB-1001
This power bank can charge gadgets both via cable and wireless magnetic technology. The built-in wireless charging module is compatible with iPhone 12/13. Share battery power with friends, even if your gadgets have different connectors. In addition, you can charge the battery itself by connecting it to a power outlet via a USB-C or Lightning cable. The device supports Quick charge 3.0 and PD 18W charging protocols. The charging power is detected automatically, which helps avoid overheating the gadget and increases battery life. Battery capacity 10,000 mAh. The battery is equipped with an LED indicator to check the charge level easily. Less hassle and more functionality.
Features:
- 10 000 mAh capacity
- LED charge indicator
- Supports Quick Charge 3.0 and PD 18 W
- 6 levels of protection
- 2 inputs: USB-C + Lightning
- 2 outputs: USB-A + USB-C PD
- USB-C connector: works for input and output
- 10W Magsafe Wireless magnetic charging
- Wireless charging for iPhone 12/13
- Wired charging for iPhone and Android smartphones






- Wireless Charging
- Qualcomm Quick Charge 3.0
- Power Delivery
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










