
Kratki opis
CANYON headset Doublebee GTWS-2 Gaming Yellow
- Tip veze: Bežična (Bluetooth 5.3)
- Specijalnost: Gaming Mod sa ultra niskom latencijom
- Trajanje baterije: Do 7.5 sati (sa kutijicom za punjenje)
- Boja: Upečatljiva žuta
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON headset Doublebee GTWS-2 Gaming Yellow
- Tip veze: Bežična (Bluetooth 5.3)
- Specijalnost: Gaming Mod sa ultra niskom latencijom
- Trajanje baterije: Do 7.5 sati (sa kutijicom za punjenje)
- Boja: Upečatljiva žuta
Opis proizvoda
Gaming headset GTWS-2 Doublebee
Are you a serious gamer looking for the ultimate audio experience? Look no further than this gaming headset from Canyon — DoubleBee GTWS-2. These true wireless earphones are designed specifically for gaming, providing an immersive audio experience. With a low latency of just 45ms in gaming mode, you'll never miss a beat or experience any lag. There’s also a dedicated Music mode, which ensures the best possible audio quality. The earphones use Bluetooth 5.3 for a stable and energy-efficient connection to your gaming device, allowing you to move around without worrying about losing your connection. With an impressive battery life of up to 4 hours on a single charge and up to 37.5 hours with the charging case, you'll never have to worry about running out of juice mid-game. Besides, the earbuds have a quick charge mode: from zero to full battery in just 60 minutes. It’s worth noting that the charging case has a unique design that resembles the iconic Bumblebee. Available in black, orange, and yellow, this case definitely looks fresh in the world of gray and white earbuds. Get a next-level experience with DoubleBee – the new true wireless headset from Canyon Gaming!
- Music & gaming modes
- Low latency for gaming
- Power display
- Awesome backlight
- Up to 4 h of playback
- Up to 37.5h of work with the case
- 60 min earbuds quick charge
- Energy-effective Bluetooth 5.3
- Touch control
- Multiple colors




Specifikacije
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Tip Audio Sistema | Headset |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1270x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2110x1200 mm |
| Dubina (mm) | 29.84 mm |
| Dužina Kabela | 0.3 m |
| Nazivna Težina | 46 g |
| Širina (mm) | 54.91 mm |
| Težina Kartona (kg) | 10.78 kg |
| Visina (mm) | 58.18 mm |
| Spoljašnja Boja | Yellow |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485010690 |
| Komercijalni Naziv | CANYON headset Doublebee GTWS 2 Gaming Yellow |
| Marketinški Naziv Modela | GTWS 2 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | CND-GTWS2Y |
Gaming headset GTWS-2 Doublebee
Are you a serious gamer looking for the ultimate audio experience? Look no further than this gaming headset from Canyon — DoubleBee GTWS-2. These true wireless earphones are designed specifically for gaming, providing an immersive audio experience. With a low latency of just 45ms in gaming mode, you'll never miss a beat or experience any lag. There’s also a dedicated Music mode, which ensures the best possible audio quality. The earphones use Bluetooth 5.3 for a stable and energy-efficient connection to your gaming device, allowing you to move around without worrying about losing your connection. With an impressive battery life of up to 4 hours on a single charge and up to 37.5 hours with the charging case, you'll never have to worry about running out of juice mid-game. Besides, the earbuds have a quick charge mode: from zero to full battery in just 60 minutes. It’s worth noting that the charging case has a unique design that resembles the iconic Bumblebee. Available in black, orange, and yellow, this case definitely looks fresh in the world of gray and white earbuds. Get a next-level experience with DoubleBee – the new true wireless headset from Canyon Gaming!
- Music & gaming modes
- Low latency for gaming
- Power display
- Awesome backlight
- Up to 4 h of playback
- Up to 37.5h of work with the case
- 60 min earbuds quick charge
- Energy-effective Bluetooth 5.3
- Touch control
- Multiple colors




Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










