
Kratki opis
CANYON charger CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON charger CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White
Opis proizvoda
GaN Wall Charger (3 Ports)
Say hello to your new charging champ! This 65W adapter is here to make life easier by powering up to three devices at the same time: perfect for your phone, tablet, and laptop. Its compact design means you can take it anywhere without adding too much to your bag.
With its advanced GaN technology, it charges your devices quickly and efficiently, all while staying small and lightweight. And don’t worry about safety – this adapter has built-in protection against over-voltage, overheating, and more, so your devices are in good hands. Whether you're at home or on the move, this little powerhouse ensures everything stays charged and ready to go.
- Power 65W
- Fast Charging for 3 Devices
- Compact Design
- Over- Voltage, over-heated, over-current and short circuit protection








Specifikacije
| USB Tip C1 | DC 5/9/12/15/20V 5A 65W (PD/PPS) |
|---|---|
| USB Tip C2 | DC 5/9/12V 3A 20W (Quick Charge) |
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A 18W (Quick Charge) |
| USB Type A, USB Type C1, USB Type C2 | 60W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 65 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 35 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 56 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHs,ERP |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485016241 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White |
| Marketinški Naziv Modela | CU65ACC |
| Nazivna Ulazna Struja | 1.5 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CNS-CUW65ACC |
GaN Wall Charger (3 Ports)
Say hello to your new charging champ! This 65W adapter is here to make life easier by powering up to three devices at the same time: perfect for your phone, tablet, and laptop. Its compact design means you can take it anywhere without adding too much to your bag.
With its advanced GaN technology, it charges your devices quickly and efficiently, all while staying small and lightweight. And don’t worry about safety – this adapter has built-in protection against over-voltage, overheating, and more, so your devices are in good hands. Whether you're at home or on the move, this little powerhouse ensures everything stays charged and ready to go.
- Power 65W
- Fast Charging for 3 Devices
- Compact Design
- Over- Voltage, over-heated, over-current and short circuit protection








- Power Delivery
- GaN Technology
- Quick Charge
- Programmable Power Supply (PPS)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










