
Kratki opis
CANYON charger CU45AC GaN 45W 1xPD 1xQC EU White
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON charger CU45AC GaN 45W 1xPD 1xQC EU White
Opis proizvoda
GAN Wall charger Power 45W with 1 USB-C + 1 USB-A
Take a look at CNS-CUW45AC, the perfect charging companion for your everyday life – a small but powerful adapter that’s ready to keep all your devices fully charged, fast. With 45W of power and both USB-C and USB-A ports, it can easily handle charging multiple devices at once, giving you the convenience you need. Designed with your lifestyle in mind, it’s compact enough to take anywhere, but powerful enough to charge your devices in no time.
There’s absolutely no need to worry about overheating or short circuits – this adapter has built-in protection for your peace of mind. Whether you're at home, at the office, or traveling, this little charger packs a punch with universal compatibility and smart design. Stay powered up wherever life takes you!
- Input: AC100-240V 50/60Hz 1A Max
- Output USB-C: DC 5V/3A,9V/3A,15V/3A, 20V/2.25A (45W)
- PPS: 3.3-11V/4.05A, 3.3-16V/2.8A, 3.3-21V/2.1A
- Output USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- USB-C+A: 25W+18W (43W Max)
- Over- Voltage , over-heated, over-current and short circuit protection
- Compliant with CE RoHs,ERP









Specifikacije
| USB Tip C | DC 5/9/15/20V 4.05A 45W (PD/PPS) |
|---|---|
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A 18W (Quick Charge) |
| USB Type A, USB Type C | 43W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 45 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 35 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 36 mm |
| Visina (mm) | 46 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, RoHs,ERP |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485016210 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger CU45AC GaN 45W 1xPD 1xQC EU White |
| Marketinški Naziv Modela | CU45AC |
| Nazivna Ulazna Struja | 1 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CNS-CUW45AC |
GAN Wall charger Power 45W with 1 USB-C + 1 USB-A
Take a look at CNS-CUW45AC, the perfect charging companion for your everyday life – a small but powerful adapter that’s ready to keep all your devices fully charged, fast. With 45W of power and both USB-C and USB-A ports, it can easily handle charging multiple devices at once, giving you the convenience you need. Designed with your lifestyle in mind, it’s compact enough to take anywhere, but powerful enough to charge your devices in no time.
There’s absolutely no need to worry about overheating or short circuits – this adapter has built-in protection for your peace of mind. Whether you're at home, at the office, or traveling, this little charger packs a punch with universal compatibility and smart design. Stay powered up wherever life takes you!
- Input: AC100-240V 50/60Hz 1A Max
- Output USB-C: DC 5V/3A,9V/3A,15V/3A, 20V/2.25A (45W)
- PPS: 3.3-11V/4.05A, 3.3-16V/2.8A, 3.3-21V/2.1A
- Output USB-A: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- USB-C+A: 25W+18W (43W Max)
- Over- Voltage , over-heated, over-current and short circuit protection
- Compliant with CE RoHs,ERP









- Power Delivery
- GaN Technology
- Quick Charge
- Programmable Power Supply (PPS)
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










