Akcija

CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White
| USB Tip C1, USB Tip C2 | 100W (PD/PPS) |
|---|---|
| USB Tip C3 | 30W (USB Power Delivery) |
| USB Type A | 30W (Quick Charge) |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 100 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5/9/12/15/20 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 32 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 62 mm |
| Visina (mm) | 76 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485017705 |
| Komercijalni Naziv | CANYON charger CU100ACC GaN 100W 3xPD 1xQC EU White |
| Marketinški Naziv Modela | CU100ACC |
| Nazivna Struja | 5 A |
| Nazivna Ulazna Struja | 2 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU |
| Šifra proizvoda | CNS-CUW100ACC |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




