Akcija

85,00 KM7700KM−9%↓ Ušteda 8 KM
Dostupno
CANYON cable OnWire 60MG C-C 60W Magnet Braided 1m Light Grey
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 13,90 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON cable OnWire 60MG C-C 60W Magnet Braided 1m Light Grey
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1200x1000x1500 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1200x1000x2040 mm |
| Dužina Kabela | 1 m |
| Izolacijski Materijal | Silicone |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Light Gray |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485018054 |
| Komercijalni Naziv | CANYON cable OnWire 60MG C C 60W Magnet Braided 1m Light Grey |
| Marketinški Naziv Modela | OnWire 60MG |
| Šifra proizvoda | CND-CCMG60AB15LG |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




