
CANYON BPA-5 Laptop backpack for 15.6 inch Product spec/sizemm:445MM x305MM x 130MM Black EXTERIOR materials:100%
- Šifra
- CNS-BPA5B1
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Torbe i Ruksaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON BPA-5 Laptop backpack for 15.6 inch Product spec/sizemm:445MM x305MM x 130MM Black EXTERIOR materials:100%
- Šifra
- CNS-BPA5B1
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Torbe i Ruksaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON BPA-5, Laptop backpack for 15.6 inch, Product spec/size(mm):445MM x305MM x 130MM, Black, EXTERIOR materials:100% Polyester, Inner materials:100% Polyester, max weight (KGS): 12kgs
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON BPA-5, Laptop backpack for 15.6 inch, Product spec/size(mm):445MM x305MM x 130MM, Black, EXTERIOR materials:100% Polyester, Inner materials:100% Polyester, max weight (KGS): 12kgs
Opis proizvoda
CANYON urban backpack for 15.6ʺ laptops BPA-5
Canyon BPA-5 is the perfect urban backpack for you and your 15-inch laptop. We designed this backpack to look smart and took care of versatility. Just make sure to use up all the pockets it has: five outside and five internal ones. The interior has two separate inner compartments and a laptop sleeve. All your goods will be safe & dry due to the waterproof material we used for this item. It gets even better – an additional side zipper facilitates access to the things you need the most! Pretty cool, huh? Comfort above expectations. An additional side zipper provides easy access inside, so you can pack tight and still have all the necessities at your disposal. Smart organization for your everyday essentials. We added a lot of pockets, and now you can organize your everyday carry in any imaginable way. Five pockets inside, five pockets outside, two separate internal compartments, and a designated sleeve for your 15.6ʺ laptop!
Features:
- 44.5 x 30.5 x 13 cm
- For 15.6ʺ laptops
- 15l capacity
- 5 outside pockets
- 5 internal pockets
- 2 separate internal compartments
- Modern design
- Waterproof material
- Additional side zipper for easy access inside






Specifikacije
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1250x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x1800x1200 mm |
| Dubina (mm) | 305 mm |
| Širina (mm) | 130 mm |
| Težina Kartona (kg) | 13.5 kg |
| Visina (mm) | 445 mm |
| Materijal Kućišta | PU |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485009762 |
| Komercijalni Naziv | CANYON backpack BPA 5 Urban 15.6 |
| Marketinški Naziv Modela | BPA 5 |
| Tip Kućišta | Backpack |
| Šifra proizvoda | CNS-BPA5B1 |
CANYON urban backpack for 15.6ʺ laptops BPA-5
Canyon BPA-5 is the perfect urban backpack for you and your 15-inch laptop. We designed this backpack to look smart and took care of versatility. Just make sure to use up all the pockets it has: five outside and five internal ones. The interior has two separate inner compartments and a laptop sleeve. All your goods will be safe & dry due to the waterproof material we used for this item. It gets even better – an additional side zipper facilitates access to the things you need the most! Pretty cool, huh? Comfort above expectations. An additional side zipper provides easy access inside, so you can pack tight and still have all the necessities at your disposal. Smart organization for your everyday essentials. We added a lot of pockets, and now you can organize your everyday carry in any imaginable way. Five pockets inside, five pockets outside, two separate internal compartments, and a designated sleeve for your 15.6ʺ laptop!
Features:
- 44.5 x 30.5 x 13 cm
- For 15.6ʺ laptops
- 15l capacity
- 5 outside pockets
- 5 internal pockets
- 2 separate internal compartments
- Modern design
- Waterproof material
- Additional side zipper for easy access inside






Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










