
CANYON BP-4 Backpack for 15.6'' laptop material 300D polyeste Gray 450*285*85mm0.5kgcapacity 12L
- Šifra
- CNE-CBP5DB4
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Torbe i Ruksaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON BP-4 Backpack for 15.6'' laptop material 300D polyeste Gray 450*285*85mm0.5kgcapacity 12L
- Šifra
- CNE-CBP5DB4
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Torbe i Ruksaci
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
CANYON BP-4, Backpack for 15.6” laptop, material 300D polyeste, Gray, 450*285*85mm,0.5kg,capacity 12L
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
CANYON BP-4, Backpack for 15.6” laptop, material 300D polyeste, Gray, 450*285*85mm,0.5kg,capacity 12L
Opis proizvoda
Super Slim Minimalistic Backpack for 15.6" laptops
Enjoy minimalism, the hottest trend of today, with this slim and light backpack CNE-CBP5DB4 by Canyon! It’s not only stylish and ultra thin, but comfortable and practical as well. This backpack is designed for everyday usage – you can carry all the essentials in it: a laptop or a tablet up to 15.6", some papers or a couple of books. It has two small internal compartments, cozy adjustable shoulder straps and soft backside. Made of pleasant-touch polyester materials. Everything you need to take to your office or classes!
• Ultra thin, contains nothing more than you need
• Suitable for laptops up to 15,6”
• Zipper lock
• Adjustable shoulder straps
• Rubberized pullers
• 2 internal compartments
• Made of high-quality polyester
• Laptop protection






Specifikacije
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1190x1200 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2230x1200 mm |
| Dubina (mm) | 85 mm |
| Nazivna Težina | 0.43 kg |
| Širina (mm) | 450 mm |
| Težina Kartona (kg) | 10.8 kg |
| Visina (mm) | 285 mm |
| Materijal Kućišta | PU |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Gray |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485001988 |
| Komercijalni Naziv | CANYON bag BP 4 Slim 12L Blue |
| Marketinški Naziv Modela | BP 4 |
| Tip Brave Kućišta |
|
| Tip Kućišta | Backpack |
| Šifra proizvoda | CNE-CBP5DB4 |
Super Slim Minimalistic Backpack for 15.6" laptops
Enjoy minimalism, the hottest trend of today, with this slim and light backpack CNE-CBP5DB4 by Canyon! It’s not only stylish and ultra thin, but comfortable and practical as well. This backpack is designed for everyday usage – you can carry all the essentials in it: a laptop or a tablet up to 15.6", some papers or a couple of books. It has two small internal compartments, cozy adjustable shoulder straps and soft backside. Made of pleasant-touch polyester materials. Everything you need to take to your office or classes!
• Ultra thin, contains nothing more than you need
• Suitable for laptops up to 15,6”
• Zipper lock
• Adjustable shoulder straps
• Rubberized pullers
• 2 internal compartments
• Made of high-quality polyester
• Laptop protection






- Zipper
- Rubberized Pullers
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










