
CANYON Badian SW-68 Smartwatch Realtek 8762CK 1.28''TFT 240x240px; RAM : 160KB Lithium-ion polymer battery
- Šifra
- CNS-SW68BB
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Pametni Satovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
CANYON Badian SW-68 Smartwatch Realtek 8762CK 1.28''TFT 240x240px; RAM : 160KB Lithium-ion polymer battery
- Šifra
- CNS-SW68BB
- Brend
- Canyon
- Kategorija
- Pametni Satovi
- Garancija
- 24 Mjeseci
- 1.28
Kratki opis
CANYON Badian SW-68, Smartwatch, Realtek 8762CK, 1.28”TFT 240x240px; RAM : 160KB, Lithium-ion polymer battery, 3.7V 190mAh Include, Black Zinc alloy middle frame + plastic bottom case+ black Silicone strap + black strap buckle, 44.9x 10.9mm, strap: 20x220mm, 50.64g
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
CANYON Badian SW-68, Smartwatch, Realtek 8762CK, 1.28”TFT 240x240px; RAM : 160KB, Lithium-ion polymer battery, 3.7V 190mAh Include, Black Zinc alloy middle frame + plastic bottom case+ black Silicone strap + black strap buckle, 44.9x 10.9mm, strap: 20x220mm, 50.64g
Specifikacije
| Brend | Canyon |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Veličina Ekrana | 1 28 |
| Artikal | CNS SW68BB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Broj Kutija Po Paleti (Avio) (Kom) | 54 |
| Broj Kutija Po Paleti (Brod) (Kom) | 60 |
| Broj Paketa Po Paleti (Avio) (Kom) | 2520 |
| Broj Paketa Po Paleti (Brod) (Kom) | 3600 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 8.96 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.12 kg, 0.147 kg |
| Dimenzije Kutije (mm) | 32x155x80 mm |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1000x1308x1200 mm |
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1000x2080x1200 mm |
| Dodirni Ekran |
|
- Capacitive
- Multi Touch
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










