Akcija

CANYON Travel Adapter OnTour 70 EU/UK/US/AUS 70W White
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
CANYON Travel Adapter OnTour 70 EU/UK/US/AUS 70W White
| USB Tip C1 | 70W |
|---|---|
| USB Tip C2, USB Tip C3 | 15W |
| USB Type A1, USB Type A2 | 12W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 70 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 250 V |
| Dimenzije Palete (Avio) (cm) | 1120x1020x1350 mm |
|---|---|
| Dimenzije Palete (Brodski) (cm) | 1120x1020x1950 mm |
| Dubina (mm) | 69 mm |
| Nazivna Težina | 0.195 kg |
| Širina (mm) | 55 mm |
| Visina (mm) | 55 mm |
| Materijal | Polycarbonate |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Canyon |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485019334 |
| Komercijalni Naziv | CANYON Travel Adapter OnTour 70 EU/UK/US/AUS 70W White |
| Marketinški Naziv Modela | OnTour 70 |
| Nazivna Ulazna Struja | 1.8 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | EU/UK/US/AUS |
| Šifra proizvoda | CNS-TA70W1006W |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




