Akcija

BUYDEEM 2 Slice Automatic Metal Toaster, model DT730E, color Koi Red, EU
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 28. April 2026.
BUYDEEM 2 Slice Automatic Metal Toaster, model DT730E, color Koi Red, EU
| Brend | Buydeem |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Automatski Programi Kuhanja |
|
| Broj Programa Kuhanja | 9 Automatic Programs |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 2.9 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 2.9 kg |
| Dodatne Funkcije |
|
| Dužina Kutije (mm) | 370 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 370 mm |
| EAN Kod | 6950386613056 |
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Materijal Kućišta | Metal |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 1.8 kg |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










