
Beoplay HX Timber
- Šifra
- 1224002
- Brend
- Bang Olufsen
- Kategorija
- Slušalice
- Garancija
- 36 Mjeseci
Beoplay HX Timber
- Šifra
- 1224002
- Brend
- Bang Olufsen
- Kategorija
- Slušalice
- Garancija
- 36 Mjeseci
Kratki opis
Beoplay HX Timber – OTG
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Beoplay HX Timber – OTG
Opis proizvoda
BEOPLAY HX

Uzmi. Idi. Uradi sve. Putovanje s omiljenim podcastom. Savršena jasnoća na pozivima. Vrijeme za sebe uz omiljenu muziku. Sve to bez vanjske buke. Udobne slušalice spremne za sve? HX odgovara na poziv.

Usmjereno. Uživaj. Zašto se zadovoljiti osrednjim? Uživajte u svojim omiljenim pjesmama s novim nivoom vjernosti. Prilagođeni 40mm drajveri s neodimijum magnetima pružaju snažno i precizno zvučno iskustvo. Podesivo poništavanje buke i visoko osjetljivi mikrofoni znače da nikada nećete imati problema da čujete ili budete čujni.





ERGONOMSKA TRAKA ZA GLAVU

MEKA JANJEĆA KOŽA

ALUMINIJUM
BRZA POVEZIVOST
Poveži i uživaj. Tako jednostavno.
Uz Bluetooth 5.1 i funkcije poput Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone, lako ćete povezati ove bežične slušalice s uređajima koje već volite. Isto tako je lako prebacivati se između uređaja ili povezati se s dva uređaja istovremeno. Nema propuštenih trenutaka. Samo dubljih.
35 SATI TRAJANJA BATERIJE
Umorit ćete se prije nego one
Tako udobne da ih nećete željeti skidati. Tako dugotrajne da ih rijetko budete morali puniti. Slušajte do 35 sati uz ANC, ili isključite ANC i uživajte u do 40 sati. To je sedam dana poslovnih poziva na jedno punjenje.

-
Beoplay HX slušalice
-
Torba od tkanine
-
USB-A na USB-C kabel, 1.25 m
-
3.5 mm audio kabel, 1.25 m
-
Vodič za brzo pokretanje
@media (min-width: 260px) and (max-width: 991px) {.hidemob {display: none;}.mbm {margin-bottom: 1px;}.main {width: 95%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.rowfull {margin-bottom: 1px;}.halfrow {width: 100%;}.halfrow33 {width: 100%;margin-bottom: 1px;}.halfrow66 {width: 100%;margin-bottom: 1px;}.smtitle {font-size: 15px;}.btitle {font-size: 22px;}.halftext {padding: 5% 5% 5% 5%;font-size: 14px;}.halftext2 {padding: 5% 3.5% 5% 3.5%;font-size: 14px;}.halftext3 {padding: 5% 5% 5% 5%;font-size: 14px;}.grblk {background-color: #FAFAFA;}.padsm {padding: 0.5px;}}@media (min-width: 992px) and (max-width: 3840px) {.tac {text-align: center;}.hidedesk {display: none;}.wf {width: 65%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.wf2 {width: 85%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.wf3 {width: 50%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.smtitle {font-size: 15px;line-height: 26px;}.btitle {font-size: 26px;line-height: 29px;}.halftextp {padding: 0% 4% 4% 4%;font-size: 14px;}.halftextpr {padding: 0% 8% 0% 0%;font-size: 14px;}.halftextpl {padding: 0% 0% 0% 8%;font-size: 14px;}.halftext {padding: 5% 15% 5% 15%;font-size: 14px;}.halftext2 {padding: 5% 6% 5% 6%;font-size: 14px;}.halftext3 {padding: 5% 3% 5% 3%;font-size: 14px;}.grblk {background-color: #FAFAFA;}.padsm {padding: 0.5px;}.main {width: 90%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.rowfull {display: flex;flex-wrap: wrap;}.halfrow {width: 50%;}.halfrow33 {width: 33.23%;margin: 0.05%;}.halfrow66 {width: 66.56%;margin: 0.05%;}.third {width: 33.33%;}}.video { height: 0; position: relative; padding-bottom: 56.25%;}.video iframe { position: absolute; left: 0; top: 0; width: 100%; height: 100%;}.img1 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/Mosaic_56.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.img2 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/220804/Mosaic_Mobil6e_1.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.img3 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/Mosaic_Mobil6e_11.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center left;}.img4 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/220804/Mosaic_5.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.mlamra {margin-left: auto;margin-right: auto;}
Specifikacije
| Form Faktor | Full Size (over Ear) |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Format Mikrofona | Built In |
| Karakteristike Mikrofona | 4 Beamforming Microphones |
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Promjer Zvučnika | 40 mm |
| Tip Audio Sistema | Headphones |
| Broj Ugrađenih Baterija | 1 |
|---|---|
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 40 hr |
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 1110 mAh |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Ulazni Napon | DC 5 V |
| Dubina (mm) | 52 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela | 1.25 m |
| Nazivna Težina | 0.285 kg |
| Širina (mm) | 195 mm |
| Visina (mm) | 200 mm |
| Spoljašnja Boja | Timber |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Bang Olufsen |
|---|---|
| EAN Kod | 5705260089219 |
| Tip Montaže | Head Band |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | 1224002 |
BEOPLAY HX

Uzmi. Idi. Uradi sve. Putovanje s omiljenim podcastom. Savršena jasnoća na pozivima. Vrijeme za sebe uz omiljenu muziku. Sve to bez vanjske buke. Udobne slušalice spremne za sve? HX odgovara na poziv.

Usmjereno. Uživaj. Zašto se zadovoljiti osrednjim? Uživajte u svojim omiljenim pjesmama s novim nivoom vjernosti. Prilagođeni 40mm drajveri s neodimijum magnetima pružaju snažno i precizno zvučno iskustvo. Podesivo poništavanje buke i visoko osjetljivi mikrofoni znače da nikada nećete imati problema da čujete ili budete čujni.





ERGONOMSKA TRAKA ZA GLAVU

MEKA JANJEĆA KOŽA

ALUMINIJUM
BRZA POVEZIVOST
Poveži i uživaj. Tako jednostavno.
Uz Bluetooth 5.1 i funkcije poput Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair i Made for iPhone, lako ćete povezati ove bežične slušalice s uređajima koje već volite. Isto tako je lako prebacivati se između uređaja ili povezati se s dva uređaja istovremeno. Nema propuštenih trenutaka. Samo dubljih.
35 SATI TRAJANJA BATERIJE
Umorit ćete se prije nego one
Tako udobne da ih nećete željeti skidati. Tako dugotrajne da ih rijetko budete morali puniti. Slušajte do 35 sati uz ANC, ili isključite ANC i uživajte u do 40 sati. To je sedam dana poslovnih poziva na jedno punjenje.

-
Beoplay HX slušalice
-
Torba od tkanine
-
USB-A na USB-C kabel, 1.25 m
-
3.5 mm audio kabel, 1.25 m
-
Vodič za brzo pokretanje
@media (min-width: 260px) and (max-width: 991px) {.hidemob {display: none;}.mbm {margin-bottom: 1px;}.main {width: 95%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.rowfull {margin-bottom: 1px;}.halfrow {width: 100%;}.halfrow33 {width: 100%;margin-bottom: 1px;}.halfrow66 {width: 100%;margin-bottom: 1px;}.smtitle {font-size: 15px;}.btitle {font-size: 22px;}.halftext {padding: 5% 5% 5% 5%;font-size: 14px;}.halftext2 {padding: 5% 3.5% 5% 3.5%;font-size: 14px;}.halftext3 {padding: 5% 5% 5% 5%;font-size: 14px;}.grblk {background-color: #FAFAFA;}.padsm {padding: 0.5px;}}@media (min-width: 992px) and (max-width: 3840px) {.tac {text-align: center;}.hidedesk {display: none;}.wf {width: 65%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.wf2 {width: 85%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.wf3 {width: 50%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.smtitle {font-size: 15px;line-height: 26px;}.btitle {font-size: 26px;line-height: 29px;}.halftextp {padding: 0% 4% 4% 4%;font-size: 14px;}.halftextpr {padding: 0% 8% 0% 0%;font-size: 14px;}.halftextpl {padding: 0% 0% 0% 8%;font-size: 14px;}.halftext {padding: 5% 15% 5% 15%;font-size: 14px;}.halftext2 {padding: 5% 6% 5% 6%;font-size: 14px;}.halftext3 {padding: 5% 3% 5% 3%;font-size: 14px;}.grblk {background-color: #FAFAFA;}.padsm {padding: 0.5px;}.main {width: 90%;margin-left: auto;margin-right: auto;}.rowfull {display: flex;flex-wrap: wrap;}.halfrow {width: 50%;}.halfrow33 {width: 33.23%;margin: 0.05%;}.halfrow66 {width: 66.56%;margin: 0.05%;}.third {width: 33.33%;}}.video { height: 0; position: relative; padding-bottom: 56.25%;}.video iframe { position: absolute; left: 0; top: 0; width: 100%; height: 100%;}.img1 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/Mosaic_56.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.img2 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/220804/Mosaic_Mobil6e_1.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.img3 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/Mosaic_Mobil6e_11.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center left;}.img4 {background-size: cover; background-image: url(https://www.it4profit.com/share/common/220804/Mosaic_5.jpg); background-repeat: no-repeat; background-attachment: scroll; background-position: center;}.mlamra {margin-left: auto;margin-right: auto;}
- Volume
- Mute
- Play/Pause
- Calls
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!




