Akcija

42,50 KM39,90KM−6%↓ Ušteda 3 KM
Dostupno
AV600 Powerline Starter Kit, Qualcomm, 1 Fast Port,600Mbps Powerline,Ultra Compact Size, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play,Pair Button, New PLC Utility,Twin Pack
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
AV600 Powerline Starter Kit, Qualcomm, 1 Fast Port,600Mbps Powerline,Ultra Compact Size, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play,Pair Button, New PLC Utility,Twin Pack
/ Detalji
| Arhitektura LAN Mreže | Ethernet |
|---|---|
| Podržani LAN Menadžment Protokol | HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u |
| Dubina (mm) | 52 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 65 mm |
| Visina (mm) | 28.5 mm |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 10 % |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, FCC, RoHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Tp Link |
|---|---|
| EAN Kod | 6935364031985 |
| Šifra proizvoda | TL-PA4010KIT(EU) |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda

