Akcija

69,90 KM6500KM−7%↓ Ušteda 5 KM
Dostupno
ASUS A21 PLUS TG ARGB BLACK, 4x 120mm ARGB fans, microATX, Mini-ITX, 5x expansion slots, CPU cooler: 165mm, GPU: 380mm, Radiator: 360mm
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
ASUS A21 PLUS TG ARGB BLACK, 4x 120mm ARGB fans, microATX, Mini-ITX, 5x expansion slots, CPU cooler: 165mm, GPU: 380mm, Radiator: 360mm
| Form Faktor Matične Ploče | Micro ATX |
|---|
| Maksimalan Broj Napajanja | 1 |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| Ulaz Za Mikrofon | 1 (3.5 Mm minijack) |
|---|
| Pozicija Napajanja | Internal |
|---|---|
| Tip Napajanja | Power Supply Optional |
| Dubina (mm) | 430 mm |
|---|---|
| Maksimalna Dužina Ekspanzione Karte | 380 mm |
| Nazivna Težina | 8.1 kg |
| Širina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 465 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Asus |
|---|---|
| EAN Kod | 4711387508084 |
| Šifra proizvoda | 90DC00H0-B19010 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije





Drugi proizvodi istog brenda
