Akcija

Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
Besplatna dostava
Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue
| Veličina Ekrana | 6 3 |
|---|---|
| Dodirni Ekran | Capacitive, Haptic Touch |
| Kontrast Slike | 2 000 000:1 |
| Mogućnosti Ekrana | Fingerprint Resistant oleophobic coating, Support for display of multiple languages and characters simultaneously, Wide color display (P3), True Tone display, HDR, Super Retina XDR Display, Always On |
| Rezolucija Ekrana | 2622x1206 |
| Rezolucija Kamere | 48 Mpixel + 48 Mpixel + 48 Mpixel |
| Tehnologija Ekrana | OLED |
| CPU | Apple A19 |
|---|---|
| CPU Broj Jezgri | 6 |
| Veličina Interne Memorije | 256 GB |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
|---|---|
| Podatkovni Interfejs | USB 3 Type C |
| Wi Fi | IEEE 802.11be Wi Fi 7 |
| Podržani Audio Formati | MP3, AAC, FLAC, Apple Lossless, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, APAC |
|---|
| Tehnologija Baterije | Lithium Ion |
|---|
| Dubina | 8.75 mm |
|---|---|
| Maks. Radna Nadmorska Visina | 3000 m |
| Širina | 71.9 mm |
| Težina | 0.206 kg |
| Visina | 150 mm |
| Materijal | Aluminium, Ceramic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Deep Blue |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 35 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 45 °C |
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 20 °C |
| Garancija | 12 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 12 month(s) |
| Brend | Apple |
|---|---|
| EAN Kod | 195950627596 |
| Serija | IPhone 17 Pro |
| Tip Proizvoda | IPhone |
| Tip SIM Kartice | Nano SIM + eSIM |
| Šifra proizvoda | MG8J4SX/A |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!