
Kratki opis
Otkrijte AOC Monitor LED 24G4XE 23.8”, savršen za gaming i profesionalnu upotrebu, sa 180Hz, 0.5ms, i trostruko bezokvirnim dizajnom za optimalno iskustvo gledanja.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Otkrijte AOC Monitor LED 24G4XE 23.8”, savršen za gaming i profesionalnu upotrebu, sa 180Hz, 0.5ms, i trostruko bezokvirnim dizajnom za optimalno iskustvo gledanja.
Opis proizvoda
Specifikacije
| Veličina Ekrana | 24 |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | Full Hd 1080p |
| Frekvencija Osvježavanje | 180 Hz |
| Gamut | SRGB 130.4%, DCI P3 93.4% |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Kontrast Slike | 1 000 : 1 |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | Full HD, HDCP Ready, White LED Backlight, Frameless Display, Flicker Free Technology, NVIDIA G SYNC, Motion Blur Reduction, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input La |
| Obrada Ekrana | Anti Glare, Hard Coating 3H |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Tip Ekrana | LCD |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 23.8" |
| DisplayPort | 1 |
|---|---|
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Format Zvučnika | Integrated |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.3 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 21 W |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 177.4 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 2.7 kg |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Širina Navoja | 0.2745 mm |
| Težina | 3.48 kg |
| Visina (mm) | 434.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Aoc |
|---|---|
| EAN Kod | 4038986142045 |
| Tip Matrice | IPS |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Šifra proizvoda | 24G4XE |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Šta je EPREL?
EPREL (European Product Registry for Energy Labelling) je europska baza podataka za energetske oznake. Omogućava potrošačima pristup detaljnim informacijama o energetskoj učinkovitosti proizvoda.
O energetskoj oznaci
Energetska klasa označava učinkovitost proizvoda. Klasa A (zelena) je najučinkovitija, dok je klasa G (crvena) najmanje učinkovita.










