
Kratki opis
AOC Monitor LED Q27G4XN 27” QHD 2560×1440 Fast VA 180Hz Adaptive Sync HDR 10 0.5ms 5000:1 300 cd/m2 2xHDMI 1xDP Full Ergonomic
- 27” QHD ekran za izuzetno jasnu i detaljnu sliku
- Brzina osvježavanja 180Hz i 0.5ms odziv za glatko iskustvo igranja
- Adaptive Sync i HDR10 za živopisne boje i bez trzanja slike
- Ergonomski dizajn i više priključaka za maksimalnu udobnost
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
AOC Monitor LED Q27G4XN 27” QHD 2560×1440 Fast VA 180Hz Adaptive Sync HDR 10 0.5ms 5000:1 300 cd/m2 2xHDMI 1xDP Full Ergonomic
- 27” QHD ekran za izuzetno jasnu i detaljnu sliku
- Brzina osvježavanja 180Hz i 0.5ms odziv za glatko iskustvo igranja
- Adaptive Sync i HDR10 za živopisne boje i bez trzanja slike
- Ergonomski dizajn i više priključaka za maksimalnu udobnost
Opis proizvoda

Specifikacije
| Veličina Ekrana | 27 |
|---|---|
| Prirodna Rezolucija | 2k 1440p |
| Frekvencija Osvježavanje | 180 Hz |
| Dinamički Kontrastni Odnos | 80 000 000 : 1 |
| Gamut | SRGB 127.8% |
| Interfejs Za Montažu Ravnog Ekrana | 100x100mm |
| Kontrast Slike | 5 000 : 1 |
| Maks. Horizontalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Maks. Vertikalni Ugao Gledanja | 178 ° |
| Minimalna Vertikalna Frekvencija Osvježavanja | 48 Hz |
| Mogućnosti Ekrana | HDCP Ready, White LED Backlight, Frameless Display, Flicker Free Technology, QHD, Low Blue Light, HDR10, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Obrada Ekrana | Anti Glare |
| Tehnologija Ekrana | TFT Active Matrix |
| Tip Ekrana | LCD |
| Vidljiva Dijagonala Displeja | 27" |
| DisplayPort | 1 |
|---|---|
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Maksimalna Ulazna Frekvencija | 60 Hz |
|---|---|
| Maksimalni Ulazni Napon | 240 V |
| Minimalna Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
| Minimalni Ulazni Napon | 100 V |
| Potrošnja Snage Pripravnost/Spavanje | 0.5 W |
| Potrošnja Snage U Radu | 32 W |
| Pozicija Napajanja | Internal |
| Tip Napajanja | Power Supply |
| Dubina (mm) | 207.7 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 3.24 kg |
| Širina (mm) | 613.9 mm |
| Širina Navoja | 0.233 mm |
| Težina | 5.11 kg |
| Visina (mm) | 516 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Aoc |
|---|---|
| EAN Kod | 4038986182171 |
| Tip Matrice | VA |
| Tip Navoja | Dot Pitch |
| Šifra proizvoda | Q27G4XN |

Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Šta je EPREL?
EPREL (European Product Registry for Energy Labelling) je europska baza podataka za energetske oznake. Omogućava potrošačima pristup detaljnim informacijama o energetskoj učinkovitosti proizvoda.
O energetskoj oznaci
Energetska klasa označava učinkovitost proizvoda. Klasa A (zelena) je najučinkovitija, dok je klasa G (crvena) najmanje učinkovita.









