Akcija

525,00 KM36900KM−30%↓ Ušteda 156 KM
Dostupno
Anker, Soundcore Boom 3i Black
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 189,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Anker, Soundcore Boom 3i Black
| Tip Sistema | Portable Speaker |
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
|---|
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 16 hr |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 85.1 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.78 kg |
| Širina (mm) | 210 mm |
| Visina (mm) | 78.5 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644276515 |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | D5100010 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








