
Kratki opis
Anker, Soundcore Boom 2 Blue
- Do 24 sata reprodukcije muzike bez prestanka.
- IP67 vodootpornost i otpornost na prašinu – idealan za avanture.
- BassUp tehnologija za dubok i snažan bas.
- Bluetooth 5.3 za stabilnu i brzu vezu.
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 255,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, Soundcore Boom 2 Blue
- Do 24 sata reprodukcije muzike bez prestanka.
- IP67 vodootpornost i otpornost na prašinu – idealan za avanture.
- BassUp tehnologija za dubok i snažan bas.
- Bluetooth 5.3 za stabilnu i brzu vezu.
Opis proizvoda

Boom 2 | Portable Bluetooth Speaker for Bass
Experience Punchy Bass with Advanced Outdoor Bluetooth Speakers.
- 80W Max Booming Bass: Feel the power of the bass in every song thanks to a racetrack
subwoofer for added depth and clarity. And with BassUp™️ 2.0, you can tweak the bass EQ and
increase the output from 60W to a staggering 80W max. - 2.1 Stereo Clarity: A 50W racetrack subwoofer and dual 15W tweeters deliver crisp highs and
deep bass, balanced by smart crossover technology, for an immersive audio experience. - Listen All-Day Anywhere: Boom 2 outdoor speaker keeps the beats playing for 24 hours on a
single charge, and with the built-in power bank, you can keep your phone powered up wherever you
are. - IPX7 Waterproof and Floatable: Boom 2 outdoor speaker is designed to handle any adventure,
so you can listen worry-free at the beach, by the pool, or in the rain. - Your Sound, Your Way: Boom 2 outdoor speaker uses the customizable pro EQ to find the perfect
sound for any song or vibe. And with PartyCast 2.0, you can connect up to 100+ speakers to take the
party to the next level.
AeroFit 2













Specifikacije
| Tip Sistema | Portable Speaker |
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
|---|
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Broj Zvučnika | 3 |
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Način Audio Izlaza | 2.1 Channel Surround |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 24 hr |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 184.9 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.66 kg |
| Širina (mm) | 295.9 mm |
| Visina (mm) | 101.1 mm |
| Spoljašnja Boja | Blue |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644188528 |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | A3138031 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Boom 2 | Portable Bluetooth Speaker for Bass
Experience Punchy Bass with Advanced Outdoor Bluetooth Speakers.
- 80W Max Booming Bass: Feel the power of the bass in every song thanks to a racetrack
subwoofer for added depth and clarity. And with BassUp™️ 2.0, you can tweak the bass EQ and
increase the output from 60W to a staggering 80W max. - 2.1 Stereo Clarity: A 50W racetrack subwoofer and dual 15W tweeters deliver crisp highs and
deep bass, balanced by smart crossover technology, for an immersive audio experience. - Listen All-Day Anywhere: Boom 2 outdoor speaker keeps the beats playing for 24 hours on a
single charge, and with the built-in power bank, you can keep your phone powered up wherever you
are. - IPX7 Waterproof and Floatable: Boom 2 outdoor speaker is designed to handle any adventure,
so you can listen worry-free at the beach, by the pool, or in the rain. - Your Sound, Your Way: Boom 2 outdoor speaker uses the customizable pro EQ to find the perfect
sound for any song or vibe. And with PartyCast 2.0, you can connect up to 100+ speakers to take the
party to the next level.
AeroFit 2













- Volume
- Play/Pause
- Bluetooth Pairing
- RGB Light
- TWS function
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










