
Kratki opis
Anker, Soundcore K20i White
- Dugo trajanje baterije za cjelodnevno slušanje.
- Jasan i snažan zvuk za muziku i pozive.
- Udoban dizajn za nošenje tokom cijelog dana.
- Brzo povezivanje putem Bluetooth tehnologije.
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 7 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, Soundcore K20i White
- Dugo trajanje baterije za cjelodnevno slušanje.
- Jasan i snažan zvuk za muziku i pozive.
- Udoban dizajn za nošenje tokom cijelog dana.
- Brzo povezivanje putem Bluetooth tehnologije.
Opis proizvoda
soundcore K20i
-
Extended Playtime: Enjoy up to 36 hours of uninterrupted music with soundcore K20i, a quick 10-minute charge gifts you an additional 2 hours of playback, so you're always ready to dive into sound, anytime, anywhere.
-
Clear Sound: soundcore K20i earbuds are engineered with a 13mm dynamic driver and innovative torus design, coupled with BassUp technology, ideal for podcasts.
-
Semi-In-Ear Comfort: Crafted with a semi-in-ear design, and weighing a mere 3.3g, these Bluetooth wireless earbuds stay secure in your ears without the need for ear tips, offering a snug fit that feels light and comfortable all day long.
-
Clear Call Quality: soundcore K20i earbuds feature AI-powered noise reduction technology that precisely isolates your voice from background noise. With dual-mic ENC, maintain pristine call clarity even in bustling environments.
-
Personalized Sound: With 22 preset EQ settings and customizable EQ options via the app, these semi-in-ear wireless earbuds let you sculpt your sound to fit your personal taste.
-
Gaming Edge: Step into the game with these semi-in-ear wireless earbuds’ specialized Game Mode. Hear every footstep and shot with enhanced clarity, giving you the advantage in every play.
-
Intuitive Touch Commands: Manage your audio playback, adjust volume, and answer calls with a simple touch of the semi-in-ear wireless earbuds. Customize your touch settings through the app for a personalized experience.















Specifikacije
| Form Faktor | Ear Bud |
|---|---|
| Mrežni Form Faktor | Integrated |
| Tehnologija Povezivanja | Wireless |
|---|---|
| Tip Mrežnog Povezivanja | Bluetooth Adapter |
| Format Mikrofona | Built In |
|---|---|
| Način Audio Izlaza | Stereo |
| Promjer Zvučnika | 13 mm |
| Tip Audio Sistema | Earphones |
| Kapacitet Baterije Kućišta | 700 mAh |
|---|---|
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 36 hr |
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Nazivna Težina | 6.6 g |
|---|
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644037611 |
| Tip Montaže | In Ear |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | A3994G21 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
soundcore K20i
-
Extended Playtime: Enjoy up to 36 hours of uninterrupted music with soundcore K20i, a quick 10-minute charge gifts you an additional 2 hours of playback, so you're always ready to dive into sound, anytime, anywhere.
-
Clear Sound: soundcore K20i earbuds are engineered with a 13mm dynamic driver and innovative torus design, coupled with BassUp technology, ideal for podcasts.
-
Semi-In-Ear Comfort: Crafted with a semi-in-ear design, and weighing a mere 3.3g, these Bluetooth wireless earbuds stay secure in your ears without the need for ear tips, offering a snug fit that feels light and comfortable all day long.
-
Clear Call Quality: soundcore K20i earbuds feature AI-powered noise reduction technology that precisely isolates your voice from background noise. With dual-mic ENC, maintain pristine call clarity even in bustling environments.
-
Personalized Sound: With 22 preset EQ settings and customizable EQ options via the app, these semi-in-ear wireless earbuds let you sculpt your sound to fit your personal taste.
-
Gaming Edge: Step into the game with these semi-in-ear wireless earbuds’ specialized Game Mode. Hear every footstep and shot with enhanced clarity, giving you the advantage in every play.
-
Intuitive Touch Commands: Manage your audio playback, adjust volume, and answer calls with a simple touch of the semi-in-ear wireless earbuds. Customize your touch settings through the app for a personalized experience.















Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



