Akcija

525,00 KM36900KM−30%↓ Ušteda 156 KM
Dostupno
Anker, Soundcore Boom 2 Black
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Anker, Soundcore Boom 2 Black
| Tip Sistema | Portable Speaker |
|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
|---|
| Audio Kontrole |
|
|---|---|
| Broj Zvučnika | 3 |
| Karakteristike Zvučnika |
|
| Način Audio Izlaza | 2.1 Channel Surround |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 24 hr |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|
| Dubina (mm) | 184.9 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.66 kg |
| Širina (mm) | 295.9 mm |
| Visina (mm) | 101.1 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644188276 |
| Tip Power Porta | USB C |
| Šifra proizvoda | A3138011 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








