Akcija

525,00 KM43500KM−17%↓ Ušteda 90 KM
Dostupno
Anker SOLIX PS60 Portable Solar Panel
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 275,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Anker SOLIX PS60 Portable Solar Panel
| Form Faktor | Portable |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 60 W |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Tip Napajanja | Solar Panel |
| Ulazni Napon | 16 V |
| Dubina (mm) | 1030 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 1.7 kg |
| Širina (mm) | 551 mm |
| Visina (mm) | 17 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644276614 |
| Nazivna Struja | 3.75 A |
| Šifra proizvoda | A24383A1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda








