Akcija

Anker SOLIX PS100X Portable Solar Panel
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Anker SOLIX PS100X Portable Solar Panel
| Form Faktor | Portable |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 100 W |
|---|
| Pozicija Napajanja | External |
|---|---|
| Tip Napajanja | Solar Panel |
| Ulazni Napon | 16.8 V |
| Dubina (mm) | 710 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 3.5 kg |
| Širina (mm) | 1180 mm |
| Visina (mm) | 23 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644276546 |
| Nazivna Struja | 5.95 A |
| Šifra proizvoda | A24353A1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



