
ANKER Prijenosna Power Station SOLIX C1000X, 1056Wh, 2160W, 4x AC utičnica, Brzo punjenje, Smart App Control
- Šifra
- A1761311
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Power Station
- Garancija
- 60 Mjeseci
ANKER Prijenosna Power Station SOLIX C1000X, 1056Wh, 2160W, 4x AC utičnica, Brzo punjenje, Smart App Control
- Šifra
- A1761311
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Power Station
- Garancija
- 60 Mjeseci
Kratki opis
Anker SOLIX Powerstation C1000X – 1056Wh
- Kapacitet baterije: 1056Wh
- Tip uređaja: Prijenosna power station za napajanje uređaja
- Namjena: Kampovanje, putovanja, rad na terenu, kućni backup
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 1340,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Anker SOLIX Powerstation C1000X – 1056Wh
- Kapacitet baterije: 1056Wh
- Tip uređaja: Prijenosna power station za napajanje uređaja
- Namjena: Kampovanje, putovanja, rad na terenu, kućni backup
Opis proizvoda

Anker SOLIX C1000 Portable Power Station – 1056Wh | 1800W
- 1,056Wh Long-lasting LFP Battery
- Expandable to 2,112Wh
- 1,800W Pure Sine Wave AC Output
- Run 2,400W Loads With SurgePad™
- HyperFlash™ AC Input, 0-100% in 58 mins
- 600W Max Solar Input
- Remote App Control
- 5-Year Warranty and 10-Year Lifespan
1056Wh Powers Your Life,
Anywhere
Your car's packed, ready to power the party. You've got the speakers, guitar, and powered cooler
for food and drinks. Luckily, Anker SOLIX C1000 has 1056Wh of capacity to run all those
appliances and more. So fuel your fun.
Brief Introduction
Specifikacije
| Form Faktor | Portable |
|---|
| USB | 2 (USB Type A), 2 (USB Type C) |
|---|---|
| USB Tip C1 | DC 5 20V 100 |
| USB Tip C2 | DC 5 12V 30 |
| USB Type A | 5V 2.4A |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 2160 W |
|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 1056 WHr |
|---|
| Broj Jedinica Napajanja | 1 |
|---|---|
| Izlazni Napon | AC 220 240V / DC 5/9/12/15/20 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Station |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 267 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 12.9 kg |
| Širina (mm) | 376 mm |
| Visina (mm) | 205 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 60 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 60 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644170226 |
| Šifra proizvoda | A1761311 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

Anker SOLIX C1000 Portable Power Station – 1056Wh | 1800W
- 1,056Wh Long-lasting LFP Battery
- Expandable to 2,112Wh
- 1,800W Pure Sine Wave AC Output
- Run 2,400W Loads With SurgePad™
- HyperFlash™ AC Input, 0-100% in 58 mins
- 600W Max Solar Input
- Remote App Control
- 5-Year Warranty and 10-Year Lifespan
1056Wh Powers Your Life,
Anywhere
Your car's packed, ready to power the party. You've got the speakers, guitar, and powered cooler
for food and drinks. Luckily, Anker SOLIX C1000 has 1056Wh of capacity to run all those
appliances and more. So fuel your fun.
Brief Introduction
- LCD Display
- LED Light
- Solar Battery Charger
- Smart App Control
- UltraFast Recharging
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

















