Akcija

Anker, Robot Vacuum eufy S1 Pro Gray
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 3 komada preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Anker, Robot Vacuum eufy S1 Pro Gray






















































| Stanica Za Napajanje | 383 mm x 619.8 mm x 467.1 mm |
|---|
| Dubina (mm) | 348 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 325.1 mm |
| Visina (mm) | 96.5 mm |
| Boja | Grey |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644126162 |
| Tip Uređaja | Vacuum Cleaner |
| Tip Usisivača | Robotic Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | T2080GA1 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






















































Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








