
Kratki opis
Anker 323 Charger (33W) Black
- 33W Izlazna Snaga
- USB-C Port
- Kompaktan Dizajn
- Brzo Punjenje
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 50,50 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Anker 323 Charger (33W) Black
- 33W Izlazna Snaga
- USB-C Port
- Kompaktan Dizajn
- Brzo Punjenje
Opis proizvoda
Anker 323 Charger (33W)
The USB-C port has a max output of 33W—enough to charge an iPhone 14 from 0% to 50% in just 25 minutes.
Charge 2 Devices at Once
Connect one device to the USB-C port to get a 20W charge, and connect another device to the USB-A port to charge at up to 12W.
Wide Compatibility
Works with virtually any handheld device including phones, tablets, and more.
Charge with Peace of Mind
Equipped with our ActiveShield safety system to offer enhanced protection. Features a Dynamic Temperature Sensor which actively monitors temperature, and a Power Tuner Chip which adjusts power output to safeguard your connected device.
Ready to Take Anywhere
Take this dual-port charger with you wherever you go thanks to the lightweight, compact design and foldable prongs.

Specifikacije
| Form Faktor | Portable |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 33 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | Power Delivery |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644125639 |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Šifra proizvoda | A2331G11 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Anker 323 Charger (33W)
The USB-C port has a max output of 33W—enough to charge an iPhone 14 from 0% to 50% in just 25 minutes.
Charge 2 Devices at Once
Connect one device to the USB-C port to get a 20W charge, and connect another device to the USB-A port to charge at up to 12W.
Wide Compatibility
Works with virtually any handheld device including phones, tablets, and more.
Charge with Peace of Mind
Equipped with our ActiveShield safety system to offer enhanced protection. Features a Dynamic Temperature Sensor which actively monitors temperature, and a Power Tuner Chip which adjusts power output to safeguard your connected device.
Ready to Take Anywhere
Take this dual-port charger with you wherever you go thanks to the lightweight, compact design and foldable prongs.

Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









