
ANKER Projektor Soundcore Capsule 3, Full HD 1080p, Google TV, Baterija 2.5h, 8W Dolby Digital, Wi-Fi/Bluetooth
- Šifra
- D2425212
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Video Projektori
- Garancija
- 24 Mjeseci
ANKER Projektor Soundcore Capsule 3, Full HD 1080p, Google TV, Baterija 2.5h, 8W Dolby Digital, Wi-Fi/Bluetooth
- Šifra
- D2425212
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Video Projektori
- Garancija
- 24 Mjeseci
- Full Hd 1080p
Kratki opis
Anker, Soundcore Capsule 3 Projector Black
- Prijenosni projektor sa ugrađenim zvučnicima
- Lako se prenosi i koristi bilo gdje
- Dugotrajna baterija za duže gledanje
- Rezolucija: Full HD 1080p sa HDR10 podrškom
- Operativni sistem: Google TV sa ugrađenim Netflixom
- Baterija: Do 2.5 sata neprekidne reprodukcije
- Audio: 8W zvučnik sa Dolby Digital zvukom
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 1025,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 2 komada preostalo
Besplatna dostava
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, Soundcore Capsule 3 Projector Black
- Prijenosni projektor sa ugrađenim zvučnicima
- Lako se prenosi i koristi bilo gdje
- Dugotrajna baterija za duže gledanje
- Rezolucija: Full HD 1080p sa HDR10 podrškom
- Operativni sistem: Google TV sa ugrađenim Netflixom
- Baterija: Do 2.5 sata neprekidne reprodukcije
- Audio: 8W zvučnik sa Dolby Digital zvukom
Opis proizvoda





















Specifikacije
| Prirodna Rezolucija | Full Hd 1080p |
|---|---|
| Boja Ekrana | Color |
| Kontrast Slike | 400 : 1 |
| Maksimalna Projektovana Svjetlina | 200 lum |
| Tehnologija Ekrana | DLP |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
|---|---|
| Podrška Za Wi Fi | Yes |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type A) |
| Audio Izlaz | 1 (3.5 Mm mini jack) |
|---|---|
| Format Zvučnika | Integrated |
| Prosječno Vrijeme Rada Na Bateriji | 2.5 hr |
|---|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 52 WHr |
| Maksimalna Potrošnja Snage | 45 W |
|---|---|
| Minimalna Potrošnja Snage | 0.5 W |
| Dubina (mm) | 78 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.85 kg |
| Širina (mm) | 78 mm |
| Visina (mm) | 160 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644176075 |
| Tip Projektora | DLP Projector |
| Šifra proizvoda | D2425212 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!





















Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









