Akcija

Anker Prime Charger (200W, 6 Ports, GaN) Silver
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Anker Prime Charger (200W, 6 Ports, GaN) Silver
| USB Type A1, USB Type A2 | DC 5 12V 3A 22.5W |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 200 W |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja | GaN Technology |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Docking Station |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Spoljašnja Boja | Silver |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|
| Brend | Anker |
|---|---|
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Šifra proizvoda | A2683341 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








