Akcija
Preporuka

Anker Power Bank (25K, 165W, Built-In USB-C and Retractable Cable) Silver
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Anker Power Bank (25K, 165W, Built-In USB-C and Retractable Cable) Silver
| USB | 3 (USB Type C), 1 (USB Type A) |
|---|---|
| USB Type A | 33W |
| USB Type C1 C3 | 100W |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 165 W |
|---|
| Trenutni Kapacitet Baterije | 25000 mAh |
|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
|---|
| Spoljašnja Boja | Silver |
|---|
| Garancija | 18 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 18 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644286217 |
| Šifra proizvoda | A1695H41 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!



