
ANKER Power Bank 20000mAh 30W, 3 Priključka, Power Delivery, LED Display, Crna
- Šifra
- A1384G11
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Power Bank
- Garancija
- 24 Mjeseci
ANKER Power Bank 20000mAh 30W, 3 Priključka, Power Delivery, LED Display, Crna
- Šifra
- A1384G11
- Brend
- Anker
- Kategorija
- Power Bank
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
Anker Power Bank (20K, 30W) Black
- 20000mAh kapacitet: Više punjenja za sve vaše uređaje.
- 30W izlazna snaga: Brzo punjenje vašeg telefona ili tableta.
- Kompaktan dizajn: Lako staje u torbu ili ranac.
- Crna boja: Elegantan i univerzalan izgled.
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
Kratki opis
Anker Power Bank (20K, 30W) Black
- 20000mAh kapacitet: Više punjenja za sve vaše uređaje.
- 30W izlazna snaga: Brzo punjenje vašeg telefona ili tableta.
- Kompaktan dizajn: Lako staje u torbu ili ranac.
- Crna boja: Elegantan i univerzalan izgled.
Opis proizvoda
Anker Power Bank Powercore 20000mAh 30W Portable Charger with USB C Cable Lanyard A1384
✔️ High-capacity fast-charging power bank. 20,000mAh, 2 x USB-C & USB-A ports, Supports PD, QC & SCP Charging Protocols, Max Charging Power 30W with Trickle-Charge Mode & Digital Display.
✔️ 30W Max PD Fast Charge: Support up to 30W fast charging and 30W fast input. Compatible with tablet & mobile phone charging.
✔️ High-Capacity: 20,000 mAh portable charger provides 4.5 charges for iPhone 14, 3.8 charges for Galaxy S23 and an iPad Pro 12.9” (2021) 1.5 times.
✔️ Digital Display: Digital percentage display of power, more intuitive and accurate.
✔️ 3-way Output: Up to 3 devices can be charged at the same time.
✔️ Fast Charging: Full Recharge takes less than 4 hours Via a 30W high-speed charger, then you're ready to fast-charge your devices when on-the-go. (*charger not included)
✔️ Trickle-Charging Mode: Charge your earbuds or other low-power devices using trickle-charging mode.
✔️ Eco Friendly Design: Use up to 80% recycled PCR materials and paper packaging to reduce plastic waste.
✔️ What You Get: Anker 20K 30W Power Bank, USB-C cable, welcome guide.
Specs:
Dimensions: 15.1 x 7.1 x 2.8 cm
Weight: 485g
Total Cell Capacity: 20,000mAh
Number of Ports: 3 (1x USB and 2x USB-C)
Battery Charging: PD Fast Charging
Input:
USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max)
Output:
USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 10V 2.25A / 12V 1.5A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max)
USB-A: 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A (18W max)
Total Output: 30W (using USB-C output) / 24W 5V 4.8A (using 2 outputs simultaneously)
Recharging time: ~4 hours (with 30W charger not included)




Specifikacije
| Brend | Anker |
|---|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
| Broj Priključaka | 3 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 9.55 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.54 kg |
| Dubina (mm) | 28 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 175 mm |
| EAN Kod | 194644173401 |
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Maksimalna Izlazna Snaga | 30 W |
| Nazivna Težina | 0.485 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.07 kg |
| Pakovanja U Kutiji | 16 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Širina (mm) | 71 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 125 mm |
| Spoljašnja Boja | Black |
| Tip Pakovanja | Box |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 20000 mAh |
| Uključen Kabel | USB Type C USB Type C Cable |
| USB | 2 (USB Type C), 1 (USB Type A) |
| USB Tip C | DC 5/9/12/15/20V 3A 30W |
| USB Type A | DC 5/12V 3A 18W |
| Visina (mm) | 151 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 40 mm |
| Šifra proizvoda | A1384G11 |
Anker Power Bank Powercore 20000mAh 30W Portable Charger with USB C Cable Lanyard A1384
✔️ High-capacity fast-charging power bank. 20,000mAh, 2 x USB-C & USB-A ports, Supports PD, QC & SCP Charging Protocols, Max Charging Power 30W with Trickle-Charge Mode & Digital Display.
✔️ 30W Max PD Fast Charge: Support up to 30W fast charging and 30W fast input. Compatible with tablet & mobile phone charging.
✔️ High-Capacity: 20,000 mAh portable charger provides 4.5 charges for iPhone 14, 3.8 charges for Galaxy S23 and an iPad Pro 12.9” (2021) 1.5 times.
✔️ Digital Display: Digital percentage display of power, more intuitive and accurate.
✔️ 3-way Output: Up to 3 devices can be charged at the same time.
✔️ Fast Charging: Full Recharge takes less than 4 hours Via a 30W high-speed charger, then you're ready to fast-charge your devices when on-the-go. (*charger not included)
✔️ Trickle-Charging Mode: Charge your earbuds or other low-power devices using trickle-charging mode.
✔️ Eco Friendly Design: Use up to 80% recycled PCR materials and paper packaging to reduce plastic waste.
✔️ What You Get: Anker 20K 30W Power Bank, USB-C cable, welcome guide.
Specs:
Dimensions: 15.1 x 7.1 x 2.8 cm
Weight: 485g
Total Cell Capacity: 20,000mAh
Number of Ports: 3 (1x USB and 2x USB-C)
Battery Charging: PD Fast Charging
Input:
USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max)
Output:
USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 10V 2.25A / 12V 1.5A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max)
USB-A: 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A (18W max)
Total Output: 30W (using USB-C output) / 24W 5V 4.8A (using 2 outputs simultaneously)
Recharging time: ~4 hours (with 30W charger not included)




- LED Display
- Power Delivery
- Quick Charge
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










