
Kratki opis
Anker, eufy Security Indoor Cam C220 White
- HD 1080p rezolucija za kristalno jasan prikaz
- Dvosmjerna audio komunikacija za razgovor s ukućanima ili kućnim ljubimcima
- Noćni vid za siguran nadzor i u potpunom mraku
- Laka instalacija i upravljanje putem eufy Security aplikacije
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 72,50 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, eufy Security Indoor Cam C220 White
- HD 1080p rezolucija za kristalno jasan prikaz
- Dvosmjerna audio komunikacija za razgovor s ukućanima ili kućnim ljubimcima
- Noćni vid za siguran nadzor i u potpunom mraku
- Laka instalacija i upravljanje putem eufy Security aplikacije
Opis proizvoda
Indoor Cam C220
-
See Clearly with 2K: The 2K lens delivers a highly detailed home protection experience. Don't let any risks slip under the radar.
-
On Device AI Detects Motion and Humans: Detects and recognizes human figures, then records their entire route, ensuring they're kept in sight.
-
Total Security with 360° Surveillance: The 360° pan and tilt capabilities ensure a complete view of your space without blind spots.
-
Privacy Mode: Activate privacy mode with a single press and your camera will face away to a preset position.
-
Local Security, No Monthly Fee: Don't pay a monthly fee to receive notifications or record videos. Insert a microSD card, up to 128 GB, for direct storage.















@media (max-width: 767.99px) {
.fdc {
flex-direction: column;
}
.flex-30 {
width: 100%;
}
.flex-50 {
width: 100%;
}
}
@media (min-width: 768px)(max-width: 991.99px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 29%;
}
.flex-50 {
width: 48%;
}
}
@media (min-width: 992px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 32%;
}
.flex-50 {
width: 49%;
}
}
.df {
display: flex;
margin-bottom: 2%;
}
.fw {
flex-wrap: wrap;
}
.jcsb {
justify-content: space-between;
}
@media (max-width: 767.99px) {
.fdc {
flex-direction: column;
}
.flex-30 {
width: 100%;
}
.flex-25 {
width: 100%;
}
.flex-50 {
width: 100%;
}
}
@media (min-width: 768px)(max-width: 991.99px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 29%;
}
.flex-25 {
width: 48%;
}
.flex-50 {
width: 48%;
}
}
@media (min-width: 992px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 32%;
}
.flex-25 {
width: 24%;
}
.flex-50 {
width: 49%;
}
}
.df {
display: flex;
margin-bottom: 2%;
}
.fw {
flex-wrap: wrap;
}
.jcsb {
justify-content: space-between;
}
Specifikacije
| Prirodna Rezolucija | Full Hd 1080p |
|---|
| Interfejs | Wi Fi |
|---|
| Dubina (mm) | 71 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.37 kg |
| Širina (mm) | 73 mm |
| Visina (mm) | 108 mm |
| Spoljašnja Boja | White |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Minimalna Radna Temperatura | 0 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644176136 |
| Tip Kamere | Smart IP Camera Indoor |
| Šifra proizvoda | T8W11321 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Indoor Cam C220
-
See Clearly with 2K: The 2K lens delivers a highly detailed home protection experience. Don't let any risks slip under the radar.
-
On Device AI Detects Motion and Humans: Detects and recognizes human figures, then records their entire route, ensuring they're kept in sight.
-
Total Security with 360° Surveillance: The 360° pan and tilt capabilities ensure a complete view of your space without blind spots.
-
Privacy Mode: Activate privacy mode with a single press and your camera will face away to a preset position.
-
Local Security, No Monthly Fee: Don't pay a monthly fee to receive notifications or record videos. Insert a microSD card, up to 128 GB, for direct storage.















@media (max-width: 767.99px) {
.fdc {
flex-direction: column;
}
.flex-30 {
width: 100%;
}
.flex-50 {
width: 100%;
}
}
@media (min-width: 768px)(max-width: 991.99px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 29%;
}
.flex-50 {
width: 48%;
}
}
@media (min-width: 992px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 32%;
}
.flex-50 {
width: 49%;
}
}
.df {
display: flex;
margin-bottom: 2%;
}
.fw {
flex-wrap: wrap;
}
.jcsb {
justify-content: space-between;
}
@media (max-width: 767.99px) {
.fdc {
flex-direction: column;
}
.flex-30 {
width: 100%;
}
.flex-25 {
width: 100%;
}
.flex-50 {
width: 100%;
}
}
@media (min-width: 768px)(max-width: 991.99px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 29%;
}
.flex-25 {
width: 48%;
}
.flex-50 {
width: 48%;
}
}
@media (min-width: 992px) {
.fdc {
flex-direction: row
}
.flex-30 {
width: 32%;
}
.flex-25 {
width: 24%;
}
.flex-50 {
width: 49%;
}
}
.df {
display: flex;
margin-bottom: 2%;
}
.fw {
flex-wrap: wrap;
}
.jcsb {
justify-content: space-between;
}
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









