Akcija

Anker, eufy Robot Vacuum Omni S1 Black
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Anker, eufy Robot Vacuum Omni S1 Black
































| Trenutni Kapacitet Baterije | 4600 mAh |
|---|
| Potrošnja Snage U Radu | 61.7 W |
|---|
| Dubina (mm) | 467 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 9.08 kg |
| Širina (mm) | 383 mm |
| Visina (mm) | 670 mm |
| Boja | Black |
|---|
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Minimalna Radna Temperatura | 5 °C |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644298357 |
| Tip Uređaja | Vacuum Cleaner |
| Tip Usisivača | Robotic Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | T2071G11 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
































Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!








