
Kratki opis
Anker, eufy Robot Vacuum Omni C20 Black
- Automatsko pražnjenje: Zaboravite na usisavanje i pražnjenje posude do 60 dana.
- Snažno usisavanje: Sa 5000 Pa usisne snage, dubinski čisti i najsitnije čestice.
- Navigacija i mapiranje: Precizno skenira i pamti raspored vašeg doma.
- Upravljanje putem aplikacije: Pokrenite čišćenje gdje god da se nalazite.
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 999,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, eufy Robot Vacuum Omni C20 Black
- Automatsko pražnjenje: Zaboravite na usisavanje i pražnjenje posude do 60 dana.
- Snažno usisavanje: Sa 5000 Pa usisne snage, dubinski čisti i najsitnije čestice.
- Navigacija i mapiranje: Precizno skenira i pamti raspored vašeg doma.
- Upravljanje putem aplikacije: Pokrenite čišćenje gdje god da se nalazite.
Opis proizvoda

















Specifikacije
| Trenutni Kapacitet Baterije | 3200 mAh |
|---|
| Izlazni Napon | DC 20 V |
|---|---|
| Pozicija Napajanja | External |
| Ulazni Napon | AC 120 230 V |
| Dubina (mm) | 289 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 330 mm |
| Visina (mm) | 460 mm |
| Boja |
|
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644209216 |
| Tip Uređaja | Vacuum Cleaner |
| Tip Usisivača | Robotic Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | T2280G11 |
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!

















- Black
- Grey
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









