
Kratki opis
Anker, eufy Omni E25 Black
Ograničene zalihe - 7 komada
Dostava:
Besplatna dostava
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
1.755,00 KM1.46000KM
−17%Ušteda 295 KM
Najniža cijena u 30 dana · 1585,00 KM
Cijena uključuje PDV
1
Ograničene zalihe - 7 komada
Dostava:
Besplatna dostava
Isporuka:
Utorak, 5. Maj 2026.
Kratki opis
Anker, eufy Omni E25 Black
Opis proizvoda
















Specifikacije
| Trenutni Kapacitet Baterije | 5200 mAh |
|---|
| Dubina (mm) | 436 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 369 mm |
| Visina (mm) | 461 mm |
| Boja | Black |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644229078 |
| Tip Uređaja | Vacuum Cleaner |
| Tip Usisivača | Robotic Vacuum Cleaner |
| Šifra proizvoda | T2353G11 |
















Trenutni Kapacitet Baterije
5200 mAh
Dubina (mm)
436 mm
Širina (mm)
369 mm
Visina (mm)
461 mm
Boja
Black
Garancija
24 Mjeseci
Kriteriji Validacije Garancije
Serial Number
Povrat Proizvoda U Garanciji
Yes
Trajanje Garancije (Mjeseci)
24 month(s)
Brend
Anker
EAN Kod
194644229078
Tip Uređaja
Vacuum Cleaner
Tip Usisivača
Robotic Vacuum Cleaner
Šifra proizvoda
T2353G11
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Učitavanje sličnih proizvoda...
Akcija
1.46000KM
ANKER Robotski usisivač eufy Omni E25 Black, Garancija 24 mjeseca
1.755,00 KM1.46000KM−17%↓ Ušteda 295 KM









