Akcija

Anker Prime Charger (100W, 3 Ports, GaNPrime) Silver
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Anker Prime Charger (100W, 3 Ports, GaNPrime) Silver
| Form Faktor | Portable |
|---|
| USB | 2 (USB (C)), 1 (USB Type A) |
|---|
| Maksimalna Izlazna Snaga | 100 W |
|---|
| Izlazni Napon | DC 5/20 V |
|---|---|
| Karakteristike Adaptera I Napajanja |
|
| Pozicija Napajanja | External |
| Tip Napajanja | Power Adapter |
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
| Ulazni Napon | AC 100 240 V |
| Dubina (mm) | 67.8 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.17 kg |
| Širina (mm) | 43.5 mm |
| Visina (mm) | 29 mm |
| Spoljašnja Boja | Silver |
|---|
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Anker |
|---|---|
| EAN Kod | 194644199746 |
| Nazivna Struja | 3 A |
| Nazivna Ulazna Struja | 2.1 A |
| Tip Izlaznih Konektora Snage | USB/USB C |
| Tip Ulaznih Napojnih Konektora | CEE 7/16 |
| Šifra proizvoda | A2688341 |
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!









