
Kratki opis
AMD CPU Desktop Ryzen 7 8C/16T 7800X3D (5.0GHz Max, 104MB,120W,AM5) box, with Radeon Graphics
- 8 jezgri i 16 threadova za vrhunske gaming performanse
- 3D V-Cache tehnologija za poboljšano gaming iskustvo
- Maksimalna brzina do 5.0GHz
- Integrisana Radeon grafika
- Platforma: Spreman za AM5 socket, osiguravajući podršku za najnovije DDR5 memorije i PCIe 5.0 standard.
- Energetska Efikasnost: Optimalan Thermal Design Power (TDP) od 120W za izvrsne performanse bez ekstremnog zagrijavanja.
- Pakovanje: Dolazi u box pakovanju, spreman za montažu u vaš novi ili postojeći AM5 sistem.
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 875,00 KM
Cijena uključuje PDV
Dostupno
Besplatna dostava
Utorak, 28. April 2026.
Kratki opis
AMD CPU Desktop Ryzen 7 8C/16T 7800X3D (5.0GHz Max, 104MB,120W,AM5) box, with Radeon Graphics
- 8 jezgri i 16 threadova za vrhunske gaming performanse
- 3D V-Cache tehnologija za poboljšano gaming iskustvo
- Maksimalna brzina do 5.0GHz
- Integrisana Radeon grafika
- Platforma: Spreman za AM5 socket, osiguravajući podršku za najnovije DDR5 memorije i PCIe 5.0 standard.
- Energetska Efikasnost: Optimalan Thermal Design Power (TDP) od 120W za izvrsne performanse bez ekstremnog zagrijavanja.
- Pakovanje: Dolazi u box pakovanju, spreman za montažu u vaš novi ili postojeći AM5 sistem.
Opis proizvoda
Ryzen 7 7800X3D, AM5, Radni takt 4.200 MHz, L3 cache 96, TDP 120W, Hladnjak n/a, Integrirani grafički sustav Y, Memory channel 2
Specifikacije
| Brend | Amd |
|---|---|
| Socket | Am5 |
| Garancija | 36 Mjeseci |
| CPU | Amd Ryzen 7 |
| Artikal | 100 100000910WOF |
| Broj Jezgri | 8 |
| Broj Threadova | 16 |
| Bruto Težina Kutije (kg) | 1.46 kg |
| Bruto Težina Pakovanja (kg) | 0.33 kg |
| Dužina Kutije (mm) | 138 mm |
| Dužina Pakovanja (mm) | 130 mm |
| EAN Kod | 730143314930 |
| Grafički Adapter | AMD Radeon Graphics |
| Karakteristike |
|
| Komada U Pakovanju | 1 |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| L2 Cache Veličina | 8 MB |
| L3 Cache Veličina | 96 MB |
| Maksimalna Veličina Memorije | 128GB |
| Naziv Jezgra | Zen 4 |
| Neto Težina Kartonskog Pakovanja | 0.1 kg |
| Neto Težina Pakovanja (kg) | 0.23 kg |
| Neto Težina Plastičnog Pakovanja | 0 kg |
| Osnovna Frekvencija Grafike | 400 MHz |
| Pakovanja U Kutiji | 4 |
| Podržane Brzine Memorije | 5200MHz(PC5 41600) |
| Podržani Memorijski Kanali | 2 |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Priključak | AM5 |
| Proizvođač | AMD |
| Radni Sat Procesora | 4.20 GHz |
| Širina Kutije (mm) | 380 mm |
| Širina Pakovanja (mm) | 91 mm |
| TDP | 120 W |
| Tehnologija Proizvodnje | 5 nm |
| Tip Pakovanja | Box |
| Tip Proizvoda | CPU Desktop |
| Tipovi Memorije | DDR5 |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Turbo Takt | 5.00 GHz |
| Visina Kutije (mm) | 148 mm |
| Visina Pakovanja (mm) | 129 mm |
| Šifra proizvoda | 100-100000910WOF |
Ryzen 7 7800X3D, AM5, Radni takt 4.200 MHz, L3 cache 96, TDP 120W, Hladnjak n/a, Integrirani grafički sustav Y, Memory channel 2
- AES instructions
- Streaming SIMD Extensions
- Streaming SIMD Extensions 2
- Streaming SIMD Extensions 3
- Streaming SIMD Extensions 4.1
- Streaming SIMD Extens
Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!






