Akcija

895,00 KM810,00KM−9%↓ Ušteda 85 KM
Besplatna dostava
AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 7500F (5.2GHz Max, 38MB,65W,AM5) Tray
Trenutno nije dostupno
10 KM
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Trenutno nije dostupno
10 KM
AMD CPU Desktop Ryzen 5 6C/12T 7500F (5.2GHz Max, 38MB,65W,AM5) Tray
/ Opis
Ryzen 5 7500F, AM5, 3.800 MHz, L3 cache 32, TDP 65W, Hladnjak BOX ,Integrirani grafički sustav Y, Memory channel 2
/ Detalji
| CPU | Amd Ryzen 5 |
|---|---|
| Broj Jezgri | 6 |
| Broj Threadova | 12 |
| Maksimalna Veličina Memorije | 128GB |
| Podržane Brzine Memorije | 3600MHz/5200MHz(PC5 41600) |
| Podržani Memorijski Kanali | 2 |
| Radni Sat Procesora | 3.70 GHz |
| Tipovi Memorije | DDR5 |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Amd |
|---|---|
| Naziv Jezgra | Zen 4 |
| Skup Instrukcija | X86 |
| Tip Proizvoda | CPU Desktop |
| Šifra proizvoda | 100-000000597 |
Ryzen 5 7500F, AM5, 3.800 MHz, L3 cache 32, TDP 65W, Hladnjak BOX ,Integrirani grafički sustav Y, Memory channel 2
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije






Drugi proizvodi istog brenda
