Akcija

AENO Vacuum sealer VS2: 120W, 75kPa, Dry/Moist Food Mode, 3 modes: Vac+Seal, Seal, Pulse, Max Pocket Width 30 cm
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 90,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 6 komada
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
AENO Vacuum sealer VS2: 120W, 75kPa, Dry/Moist Food Mode, 3 modes: Vac+Seal, Seal, Pulse, Max Pocket Width 30 cm

| Maksimalna Izlazna Snaga | 120 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 V |
| Dubina (mm) | 375 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 1.55 m |
| Maksimalna Širina Paketa | 30 cm |
| Nazivna Težina | 0.937 kg |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Širina Lemnog Spoja | 2 mm |
| Visina (mm) | 70 mm |
| Materijal Kućišta | ABS Plastic |
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485011635 |
| Komercijalni Naziv | Vacuum Sealer VS2 |
| Marketinški Naziv Modela | VS2 |
| Tip Kontrole | Electronic Control |
| Tip Uređaja | Vacuum Sealer |
| Šifra proizvoda | AVS0002 |

Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!











