Akcija

139,00 KM12500KM−10%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
AENO Premium Eco Smart Heater, 700W, Tempered glass, Infrared+convection heating type, Led display Plug type: Europe (E/F type), WHITEManufacturer: AENO
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 385,00 KM
Cijena uključuje PDV
Požurite! Samo 1 komad preostalo
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
AENO Premium Eco Smart Heater, 700W, Tempered glass, Infrared+convection heating type, Led display Plug type: Europe (E/F type), WHITEManufacturer: AENO

| Ulazna Frekvencija | 50 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 230 V |
| Dubina (mm) | 165 mm |
|---|---|
| Širina (mm) | 1000 mm |
| Visina (mm) | 417 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 36 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 36 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5903282319332 |
| Komercijalni Naziv | Premium Eco Smart Heater |
| Marketinški Naziv Modela | AGH0003S |
| Nazivna Izlazna Snaga | 700 W |
| Tip Kontrole | Smart control AENO App (via wi Fi) + manual buttons and LED display |
| Šifra proizvoda | AGH0003S |

Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!











