Akcija

AENO Kitchen Scale KS1S Smart, Max load – 8 kg, Bluetooth, 10,000+ products & meals, 25 indicators analysis, Coffee mode, 6 unit conversion: kg, g, lb, fl, oz, ml, Material – glass
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
AENO Kitchen Scale KS1S Smart, Max load – 8 kg, Bluetooth, 10,000+ products & meals, 25 indicators analysis, Coffee mode, 6 unit conversion: kg, g, lb, fl, oz, ml, Material – glass



















| Broj Ćelija Baterije | 3 |
|---|---|
| Količina Uključenih Baterija | 3 |
| Napomene O Bateriji |
|
| Podržane Klasifikacije Tipova Baterije | AAA |
| Tehnologija Baterije | Alkaline |
| Trenutni Kapacitet Baterije | 1.8 WHr |
| Izlazni Napon | 4.5 V |
|---|
| Dubina (mm) | 190 mm |
|---|---|
| Nazivna Težina | 0.49 kg |
| Širina (mm) | 165 mm |
| Visina (mm) | 18 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | White |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485012502 |
| Komercijalni Naziv | Smart Kitchen Scales |
| Marketinški Naziv Modela | KS1S |
| Tip Kontrole | Electronic Control |
| Tip Kuhinjskog Uređaja | Kitchen scales |
| Šifra proizvoda | AKS0001S |



















Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!











