
AENO Hand Garment Steamer GS3 1500W Detachable Water Tank 3 steam modes
- Šifra
- AGS0003
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
AENO Hand Garment Steamer GS3 1500W Detachable Water Tank 3 steam modes
- Šifra
- AGS0003
- Brend
- Aeno
- Kategorija
- Kućanski aparati
- Garancija
- 24 Mjeseci
Kratki opis
AENO Hand Garment Steamer GS3, 1500W, Detachable Water Tank, 3 steam modes
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Cijena uključuje PDV
Dostupno
10 KM
Ponedjeljak, 4. Maj 2026.
Kratki opis
AENO Hand Garment Steamer GS3, 1500W, Detachable Water Tank, 3 steam modes
Opis proizvoda
<iframe style="width: 100%; aspect-ratio: 16 / 9;" src="https://www.youtube.com/embed/CfbQNIky9zQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture;
web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen=""

Specifikacije
| Maksimalna Izlazna Snaga | 1500 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 293 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 1.9 m |
| Nazivna Težina | 0.94 kg |
| Širina (mm) | 128 mm |
| Visina (mm) | 201 mm |
| Boja | Black |
|---|---|
| Materijal Kućišta | Plastic |
| Maks. Radna Temperatura Okoline | 40 °C |
|---|---|
| Maks. Temperatura Okoline (Neaktivan Rad) | 40 °C |
| Maks. Vlažnost (Neaktivan Rad) | 65 % |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 65 % |
| Minimalna Radna Temperatura | 1 °C |
| Minimalna Radna Vlažnost | 45 % |
| Minimalna Temperatura Skladištenja | 10 °C |
| Minimalna Vlažnost Skladištenja | 45 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE, ROHS |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485011161 |
| Komercijalni Naziv | Garment steamer GS3 |
| Marketinški Naziv Modela | GS3 |
| Model | GS3 |
| Tip Uređaja | Clothes Steamer |
| Šifra proizvoda | AGS0003 |
<iframe style="width: 100%; aspect-ratio: 16 / 9;" src="https://www.youtube.com/embed/CfbQNIky9zQ" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture;
web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen=""

Još nema recenzija
Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!










