Akcija

139,00 KM12500KM−10%↓ Ušteda 14 KM
Dostupno
Pametan dodatak vašoj kuhinji za brzo i elegantno zagrijavanje vode.
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Trebate savjet?
Pomažemo oko izbora, dostupnosti i rokova isporuke.
Najniža cijena u 30 dana · 105,00 KM
Cijena uključuje PDV
Ograničene zalihe - 4 komada
10 KM
Utorak, 5. Maj 2026.
Pametan dodatak vašoj kuhinji za brzo i elegantno zagrijavanje vode.

| Maksimalna Izlazna Snaga | 2200 W |
|---|
| Ulazna Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Ulazni Napon | AC 220 240 V |
| Dubina (mm) | 223 mm |
|---|---|
| Dužina Kabela (m) | 0.7 m |
| Nazivna Težina | 0.98 kg |
| Širina (mm) | 158 mm |
| Visina (mm) | 241 mm |
| Materijal Kućišta |
|
|---|---|
| Spoljašnja Boja | Black |
| Maksimalna Radna Vlažnost | 90 % |
|---|---|
| Minimalna Radna Vlažnost | 20 % |
| Garancija | 24 Mjeseci |
|---|---|
| Certifikati | CE,ERP,EMC, ROSHS,LFGB |
| Kriteriji Validacije Garancije | Serial Number |
| Povrat Proizvoda U Garanciji | Yes |
| Trajanje Garancije (Mjeseci) | 24 month(s) |
| Brend | Aeno |
|---|---|
| EAN Kod | 5291485011901 |
| Komercijalni Naziv | Smart Electric Kettle EK1S |
| Marketinški Naziv Modela | EK1S |
| Nazivna Izlazna Snaga | 1850 W |
| Tip Grijalice | Hidden Heating Tube |
| Tip Uređaja | Electric Kettle |
| Šifra proizvoda | AEK0001S |

Budite prvi koji će ostaviti recenziju za ovaj proizvod!
Proizvodi iz iste kategorije
Drugi proizvodi istog brenda










